Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kegyetlenül füstöl az autóm...

Swift91 kérdése:

Kegyetlenül füstöl az autóm mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Suzuki swift 1.3 8v az alapjárat ingadozik és ugy füstöl mint egy traktor mi lehet a probléma mit tudok tenni?
2013. máj. 28. 18:10
 1/5 Overload válasza:
És ugyan úgy megy mint eddig? Elgyengült? És eszi az olajat? Leírhattad volna bővebben mert ez elég sokminden lehet. De szerintem lehet csak újra kell gyűrűzni vagy rosszabb esetben felfurni.Írd le bővebben és akkor tudok segíteni.
2013. máj. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

jó lenne tudni milyen színű az a "füst" mert ha fehér akkor az vízgőz, és azért van mert eszi a vizet, valószínűleg hengerfejes lett, ez tud bekövetkezni hirtelen.

az olajfogyasztás elég lassan kialakuló probléma, nem egyik napról a másikra szokott előjönni

2013. máj. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szét lett szedve az olaj lehuzó gyürű le volt tapadva és kitakaritottam, összeraktam és ez lett a füst kékes de még nem láttam ilyet ami ennyire füstöl....
2013. máj. 29. 17:35
 4/5 anonim ***** válasza:
valamit szarul raktál össze...
2013. máj. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Overload válasza:
Kompresszió mérés? Új gyűrűket raktálbele? Elforgattad?
2013. jún. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!