Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson S51-hez való láncot...

Simson S51-hez való láncot hogyan lehet megrövidíteni?

Figyelt kérdés

Új lánc, csak túl hosszú. 1 vagy 2 szemet ki kellene venni belőle. Házilag ezt hogyan lehetne kivitelezni?


A válaszokat előre is köszönöm!



2013. máj. 28. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
úgy hogy a patentszemnél szétszeded, és ahol elakarod vádni, ott a stiftet leköszörülöd kisflexel és pontozóval kiütöd a stiftet, utána akkor az a 1-2 láncszem leesik, és a patentszemmel újból összetudod kapcsolni!
2013. máj. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én is így gondoltam valahogy, mert a kis "tengelyecskék" vége meg van lapítva, emiatt nem lehet szimplán kiütni. Akkor marad a flex. :)
2013. máj. 28. 19:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Pedig simán ki lehet ütni flex nélkül is, csak nem 100-as szeggel, hanem csapszeg kiütővel.
2013. máj. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor is ha picit meg van lapítva?
2013. máj. 28. 22:08
 5/7 A kérdező kommentje:
Mármint úgy értem, hogy a csapszeg mindkét oldalon picit lapított(ugyebár hogy ne tudjon kijönni). Egy rossz láncon megpróbáltam kiütni, de nem sikerült.
2013. máj. 29. 17:12
 6/7 anonim ***** válasza:
első vagyok, én nem olyan ötleteket adtam amihez komoly szerkezet kell, hanem olyan ötletet mondtam amivel otthonilag meg lehet oldani!
2013. jún. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm is szépen! :) Azóta sikerült megoldani, kiütöttem.
2013. jún. 12. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!