Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Léteznek 20/20-as és 30/30-as...

Léteznek 20/20-as és 30/30-as ültetőrugók is?

Figyelt kérdés
Ezeknél is cserélni kell a gátlókat?

2013. máj. 28. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
30/30 van, Eibach Pro-Kit a neve. Elég jó márka, nem fillérekért dobálják. Lengéscsillapítót illik cserélni, szettben 210-220 ezer Ft körül van ez a rugó, Bilstein B8 lengéscsillapítókkal. Lehet, hogy típusonként eltér az ár, ez 3-as BMW-re ennyi.
2013. máj. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

És csak ültetőrugót nem is lehet kapni?

Azt tudom, hogy 40/40-est lehet kapni külön is, de nem szeretnék lengéscsillapítót cserélni, csak a rugókat, hogy lejjebb menjen kicsit a kasztni.

2013. máj. 28. 18:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy nem szeretnél, de úgy lesz korrekt futóműved. Mondjuk én csak a kinézet miatt nem is ültetnék.
2013. máj. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Madartejlight ***** válasza:
35-40 es ültetés estén még bírja a gyári gátló és itt még nem szokott probléma lenni ennél több esetén viszont mindenképpen cseréni kell őket viszont nem tudom mit szeretnél 20/20 assal az kb semmi viszont minőségre is ügyelni kell mert olvastam már hogy volt akinél eltört a rugó tehát nem feltétlenül kell hogy drága legyen csak legyen mögötte valami ismeret.
2013. júl. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Madartejlight ***** válasza:
legalábbis az én típusomnál bírja de keress utána a saját kocsidnak annak is kell hogy legyen fanklubja regisztrálj és kérdezd őket ott tuti fognak segíteni és biztos van olyan kocsi is ami a földet kaparja esetleg épített versenyautó ők ismerik a határokat egyébként kisebb ültetésnél nem feltétlenül szükséges sport méregdrága gátló elég valami minőségibb is vagy használt GT/GTI/FSI vagy egyéb sportverzióról ami van a te márkádnál
2013. júl. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!