Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudtok olyan 50 köbcentis...

Csocsi04 kérdése:

Tudtok olyan 50 köbcentis váltós, túra motort (cross) ami olcsó?

Figyelt kérdés
kevés km van benne
2013. máj. 28. 19:48
 1/5 A kérdező kommentje:
és jól müködjön
2013. máj. 28. 19:49
 2/5 A kérdező kommentje:
vagy inkább endúró
2013. máj. 28. 20:35
 3/5 anonim válasza:
Yamaha DT 50
2013. máj. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 htj0ker válasza:
Sokáig én is ilyen motorokat kerestem,hogy legyen minél durvább na meg váltós satöbbi. Aztán végül végig mentem mindegyiken amit kinéztem magamnak hát hogy őszintén megmondjam 125 köbcenti alatt nem érdemes váltós motort venni,felesleges.Picit el is kenődtem emiatt hogy egyik se jó de másnap felültem a buszra kezemben a bukóval zsebemben a pénzzel és bementem egy ismerős kereskedőhöz.Megkérdeztem van-e motorja erre ő egyből rávágta Derbi GP1 50 gondolkoztam gondolkoztam de nem jutott eszembe egy motor se szóval inkább megnéztem.Amint megláttam úristen milyen eszméletlenül szép.Lánchajtásos középmotoros léghűtéses.Már nagyon régóta használom a motort de semmi problémája sincs.Részletesebben majd akkor írok ha kérsz privátot.Szóval én neked ezt a motort ajánlom:Derbi GP1 50 ;))
2013. júl. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. :D
2013. júl. 28. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!