Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy Renault Clio ii...

Van egy Renault Clio ii 1.9D-em amit most vásaroltam, és nem tudom hogy jót vagy rosszat jelent-e az hogy amikor gyújtást adok rá akkor a kijelzőjén kiírja hogy "oil"? Kép róla lent!

Figyelt kérdés

[link]


amógy amikor elindítom már minden kialszik, a nívópálcán az olajszint a két bevágás között van de már majdnem a felsőt éri..



2013. máj. 28. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Ilyenkor az aktuális olajszintet jelzi ki!

Az Oil felirat felett a négyzetek a képen azt jelentik, hogy teli van, ahogy fogy az olaj a négyzetek úgy változnak át vízszintes vonalakká! Az összes újabb Renault így működik!

2013. máj. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

No, ebből a Lagunából már hiányzik egy kicsike olaj:

[link]

2013. máj. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tehát ez azt jelenti hogy minden rendben??


Köszönöm nagyon a gyor válaszokat!!

2013. máj. 28. 22:37
 4/5 szokratesz ***** válasza:
30 mp-ig mutatja az oil feliratot. Ha eközben a napi km számláló gombját megnyomod akkor grafikusan ki is jelzi az olajszintet.
2013. máj. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az az olaj szint inditáskor ellenőrizheted megvan-e a szint!Csepoet se agódj miatta ha villog, és nívon nézve mégis megvan a szint.Egy uszó nivo van rajta, nekem néha letapad, és vizszintes vonalakat mutatva villog!Viszont na minden jo az oil felirat után félkarakteres 0-kat látsz, 5db van, ha 5db 0-ád van az kb a félnívo +1pici, onnantól megy lefelé!Ötletes megoldás, de néha nem uszik fel az érzékelője, gyakran kotaktos, föleg párás időben, de nagyon ne agógy miatta .Az izzitógyertyákra figyelj ha nehezen indul, általában 1sem megy, én így jártam most 4-böl nulla.Ha kettő megy már indul, és észre sem veszed ha a mási kettö nem megy.
2019. nov. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!