Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elektromos ablakemelőt lehet...

Elektromos ablakemelőt lehet beszereltetni utólag?

Figyelt kérdés
Pl. olyan autóba, amiben csak elől van, de hátra is szeretnék ?
2013. máj. 29. 11:52
 1/5 Dörmögő ***** válasza:
79%
2013. máj. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

Az autók többségébe be lehet, mert a gyárból egyes autók már vagy 20 éve úgy jönnek ki ki hogy kivan az ajtónál alakítva a hely meg a gomb helye csak egy műanyag burkolatot kell leszedni és beletenni oda a cuccot rákötni áramra és már megy is.

Az én Opel astrám 94 be lett gyártva, a srác akitől vettem mondta hogy nem volt benne gyárilag ablakemelő de előre szerelt már be utólag, ami működik is szépen, és mutatta hogy hátul is kivan alakítva a helye, csak be kell rakni és menni fog. Szóval megoldható.

2013. máj. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Természetesen lehet bele szerel utólag, akár gyárit akár univerzálisat.
2013. máj. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat !
2013. máj. 29. 13:47
 5/5 anonim ***** válasza:
65%

Természetesen.

Univerzálisak annyiból jobbak hogy könnyű hozzá pót alkatrészt szerezni mint egy gyárihoz.

Ha egy régebbi autóról van szó akkor megeshet hogy már nem gyártanak gyári alkatrészt így egy vagyon a pót alkatrész akár a motor akár az emelő keret beszerzése. Nekem is egyszer tönkrement és univerzálisat raktak a helyére mert mondták hogy jobban járok azzal és egy teljes univerzális szett került annyiba mint egy emelő motor a régihez. Aztán a többi még feljebb vitte volna az árát.

Az univerzálishoz alkatrészt könnyebb találni, gyárihoz maximum bontásba lehet de ha egy ritka autóról van szó ahol nem mindegyikbe van elektromos emelő, akkor nagy mázli kell ahhoz hogy bontásba szerezzen az ember.

2013. máj. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!