Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Műszaki vizsgára mik a kötelez...

Műszaki vizsgára mik a kötelező tartozékok, amiket vinni kell?

Figyelt kérdés
Gondolok ilyenre, hogy pótkerék, láthatósági mellény, izzókészlet. Melyek kötelezők?
2013. máj. 29. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Boriték a zsebben.
2013. máj. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azon kívül?
2013. máj. 29. 12:38
 3/7 anonim ***** válasza:

Februárban vizsgáztattam az autómat. Őszintén szólva bele se néztek a csomagtartóba hogy mi van meg mi nincs.

Láthatósági mellény, izzókészlet ma már nem kötelező, úgy tudom. Sőt ha jól tudom pótkerék se. Csak magadat szívatod meg ha szükség lenne rá, de nincs.

2013. máj. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm :)
2013. máj. 29. 17:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Izzókészlet már nem kötelező. Pótkerék eddig se volt. Láthatósági mellény szintén nem az. (bár erősen ajánlott hogy legyen, ugyanis ha pl este lakott területen kívül egy rendőr igazoltat és kiszállít az autódból elméletileg fel kellene venned. Ha meg bármi műszaki probléma van akkor meg főleg.)
2013. máj. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A műszaki vizsgán nem érdekel senkit sem a kötelező tartozék, ott a jármű műszaki állapotát mérik fel, nem a sallangokat nézegetik! Az csak az út széli gumitalpúak gondja, majd azoknak kell mutogatnod az elakadásjelző háromszöget, meg az EÜ csomagot!
2013. máj. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

így van, az előttem szóló vágja...


a láthatósági mellény sosem volt előírás a gépkocsiban...

2013. máj. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!