Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szabályosan járt el a vizsgázt...

Szabályosan járt el a vizsgáztató?

Figyelt kérdés
A minap volt B 125-ös motorra gyakorlati vizsgám ami a vizsga közepette lefulladt, így kénytelen voltam letenni a lábam, ami egyenlő a sikertelen vizsgával. Lassan 4 éve motorozgatok váltós mopeddel, ebből adódóan a motorkezeléssel nem voltak gondjaim. A motort vissza toltam mire az oktató észrevette, hogy a benzincsapot 'valaki' elzárta. Oktatóm biztosította a motort, és róla tudni, hogy nem valami segítőkész, jóval inkább ellenszenves, így reménytelen volt, hogy kiálljon mellettem. Vizsga előtti napon meg is mondta, hogy ő jobban jár, ha az elején kibukok, így nem kell városban motorozgatni az ő benzinjén. Az eset nem lett jegyzőkönyvbe véve (oktatóm nem kérte), de a sikertelen vizsgával nem értettem egyet, így nem írtam alá. Kérdésem a következő lenne, hogy szerintetek ez így szabályosan történt? Ilyen esetben mi lenne a megoldás?
2013. máj. 29. 15:57
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

A vizsgáztató végül is igen, de az oktató megérdemelt volna egy szájbapattintást :)

Te meg legközelebb megnézed a benzincsapot:P

2013. máj. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
keress másik oktatót ez egy busi
2013. máj. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az oktató csodálkozott, hogy még én vagyok felháborodva... Ha tudnám, hogy nem vennének fel priusszal a rendészedbe, ott helyben kezét lábát eltörtem volna az oktatónak. Az elejétől kezdve mondogatta, hogy nem fog sikerülni, és inkább leordított ha hibáztam, minthogy segített volna.
2013. máj. 29. 16:07
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A vizsgáztató abszolut, hiszen a benzincsapot KÖTELESSÉGED ellenőrizni indulás előtt. Innentől kezdve BÁRMILYEN okból lefullad a motor az a te hibád. Persze, nem életszerű, én sem tettem vizsgán, de mégis.


Ha valóban az oktatód zárta el a csapot akkor egy jó nagy gerinctelen féreg. Lehet kicsit nekimennék a motorral a következő órán az autójának. Úgyis ő a felelős érte... :)

2013. máj. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Abból kiindulva, hogy az én motoromon ha akarnám se tudnám megtalálni a benzincsapot, mivel nincs rajta, ezért ezen sem kerestem, és legfőképp nem is gondoltam volna, hogy el lesz zárva. Utoljára a babettán láttam és használtam. Arról nem is beszélve, hogy nem is mutatta meg, hogy hol van rajta a motorján a benzincsap... Az ötleted viszont tetszik :D
2013. máj. 29. 17:16
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
Szabályosan jártak el. Sajnos a te hibád, figyelni kell rá!
2013. máj. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 pinkpancser ***** válasza:
Ha a motor az oktatóé, akkor ugye nem nagy baj, ha véletlenül eldől a motor... 10x egymás után :)
2013. máj. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hogy, hogy nem, pont rá az oktató autóra és a kormány még be is töri azt a fránya ablakot!
2013. máj. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!