Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Be lehet zárni? (SOS LENT)

Be lehet zárni? (SOS LENT)

Figyelt kérdés
Peugeot 207 Trendy kocsirol van szó ha az ablak le van huzva a hátsó attól még központi zárral be lehet zárni? mert ha igen és nem huzták fel az ablakot tegnap akkor baj van
2013. máj. 30. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:

miért ne lehetne bezárni ? belehet ,de ha van benne elektromos ablak és raktak bele egy automata ablakemelő modult ami felhúzza amikor bezárják akkor nincs baj ,de ha nincs akkor tényleg nagy a baj :D mert esik az eső + ilyenkor beeshet egy ember az ablakon aki nem akar megázni


de ha van ismerős a kocsi közelébe akkor odamegy benyúl az ablakon kinyissa az ajtót felhúzza az ablakot utána visszazárja ,ha elektromos ablak ami a gyújtásra van kötve akkor megint csak az van ,hogy nagy a baj

2013. máj. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az első kettő elektromos a hátsó kettő meg sima de szerintem nem lehet bezárni mert régebben le volt húzva az első ablak és nem tudtam bezárni
2013. máj. 30. 23:37
 3/4 A kérdező kommentje:
de igaz az elektromos
2013. máj. 30. 23:45
 4/4 anonim ***** válasza:
én olyat még nem láttam hogy lehúzott ablak miatt ne lehetne bezárni az ajtókat!
2013. máj. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!