Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tönkrement a kocsim?

Tönkrement a kocsim?

Figyelt kérdés

Sajnos átmentem egy kb. 3 cm átmérőjű faág felett és a kocsi felszedte. Megálltam és kihúztam a kocsi aljából, nehezen jött ki. Utána, amikor elindultam, hallottam egy kattanást, de azóta semmi se történt még. Mibe akadhatott be ennyire?

Mit tehetett tönkre?


2013. máj. 31. 09:48
 1/3 anonim válasza:

[link]

[link]

Ezt nehéz megmondani mivel nem minden autónak egyforma az alja.

2013. máj. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt csak akkor tudod meg, ha alánézel. Ha álltában nem lesz reggelre tócsa alatta, fog a fék, nincs furcsa hangja, akkor nagy baja nem lehet. Én egyszer egy vasdarabra mentem rá és eltörte a hátsó fékcsövet. Mázli, hogy senki nem lépett ki elém.
2013. máj. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Teljesen tönkre biztos nem ment, főleg ha tudtál vele menni. Tényleg sok mindentől függ. Mert ha egy terepjáróval mentél át rajta, akkor épp hogy elért valamit vagy azt sem. Nekem pl. az átlagnál alacsonyabban van a kocsi alja, nekem már gáz lett volna ez a szitu. Az is lehet, hogy a kipufogót érte? Nincs más hangja?

Ha nem tudod szervizbe vinni (ahol van szerelő akna, vagy felemelik), akkor neked kell valahogy alá nézned.

2013. máj. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!