Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol találok Rendszám táblát?

Hol találok Rendszám táblát?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megtudni hogy hol lehet magyar és külföldi rendszámokat találni vagy venni? A bontóból a rendszámokat el lehet hozni? Gondolom a magyart azt leadja a bontó is ,de mit csinálnak a külföldi autók rendszámával?

2013. máj. 31. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Amik a bontókban vannak, azokat nem feltétlen adják le. Ha már sérült akkor csak beírják az adatbázisa hogy érvénytelen és ennyi, meg valami jelzés szokott rajtuk lenni.

Amennyire én tudom csak azokat lehet így megvenni dísznek amelyiken már nincs matrica, és a rendszerből is törölve van.

A külföldi az megint egy más tészta, az talán szokott akadni, de az biztos hogy a bontósok csapják le rá a kezüket arra a kincsre, és eladják valami gyűjtőnek, aki képes érte nagy árat is fizetni. Nekik meg vannak ilyen ismeretségi köreik. Szóval ha te így a semmiből beállítasz oda így akkor vagy elzavarnak, vagy adnak valami gagyit ami annyira össze van gyűrve hogy semmire sem jó.

2013. máj. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem van egy 1db 30 napos ideiglenes szlovák rendszám ha kell eladó :)
2013. máj. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


[link]


lehet venni is most ezeket találtam hirtelen

bontóból + szerintem esélytelen hogy kapsz

2013. máj. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azért kérdeztem ,mert van egy ismerősöm aki egy bontóban dolgozott és ott egy csomó rendszám van és egy hordóba van belerakva. Be akartam menni megkérdezni de addig nem akartam amíg biztosra nem megyek hogy el lehet hozni. Köszönöm a segítséget
2013. máj. 31. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!