Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyhogy ennyi fedélzeti...

Furjadék* kérdése:

Hogyhogy ennyi fedélzeti kamera van az Ukránok/Oroszok autóiban?


2013. jún. 1. 14:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Mert hasznos a baleseteknél, hogy rögzítve van, hogy mi történt.
2013. jún. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én itthon nem találkoztam még olyan vezetővel, akinek lett volna.A taxisoknak lehet hogy van, de sima személygépjárművekben nem terjedt el itthon.Vagy csak én ismerek ilyen embereket?
2013. jún. 1. 14:23
 3/14 Vizéli László ***** válasza:
92%
Ha Magyarország és Oroszország méretbeli különbségét nézzük, lehet ott sincs sok autóba kamera, csak nekünk tűnik soknak. Kicsit hülyén fogalmaztam meg de szerintem értitek mit akarok ezzel mondani :)
2013. jún. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%

Volt erről egy műsor ....kénytelenek berakni különben be nem bizonyítja egy baleset esetén kinek van igaza !

Náluk (is ) a "szerv " könnyen megvehető !

2013. jún. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
4-esnek van reszben igaza : tul sok a biztositasi csalas arrafele ,ezert teszik fel. Egyebent nekem is van a kocsimban, egy par erdekes forgalmi helyzetet fel is vettem mar :)
2013. jún. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%
vitás esetek, korrupció miatt
2013. jún. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

#3 értem mit akartál mondani, a többieknek meg köszönöm a segítséget!

#5, tervezel összeállítást esetleg?:D

2013. jún. 1. 20:31
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem igazán tervezek,mert főleg olyan esetek vannak,ahol a szereplő autósok olyan szabálytalanságokat követnek el,amit a sündőrség súlyos tiz(száz)ezrekkel honorálna. Elszórakozunk haverokkal rajta,de nem akarok ebből rosszat senkinek.
2013. jún. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
mint autós, ezt nagyra értékelem, mert énis rajta lehetek a felvételeken, de mint gyalogos, belegondoltam, hogy kapnál-e valamit cserébe a rendőröktől!
2013. jún. 2. 14:12
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem is van a kocsiba , nagyon hasznos dolog, egy balesetnél egyből van egy "tanúd" , hiába hazudozik a másik fél. Az oroszok meg nem a szabályos józan vezetésükről híresek ,oda fokozottan elkél a segítség.
2013. jún. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!