Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 50ccm motor, fojtás, fúrás?

50ccm motor, fojtás, fúrás?

Figyelt kérdés

Két kérdésem lenne. 1: hogy ha a fojtást kiveszem a motorból akkor mi fog változni és ,hogy ez okozhat e valami bajt.

2: ha a motort meg furatom mi fog változni ?

A válaszokat előre is köszönöm !


2013. jún. 2. 18:34
 1/9 anonim ***** válasza:

1.: Milyen fojtások vannak a motorodban, és melyikeket akarod eltávolítani?

2.: Egy picivel nagyobb lesz a hengerűrtartalma, ehhez mérten egy nagyobb dugattyút kell bele venni.

2013. jún. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ja, és amúgy:

Karburátoros vagy injektoros a motorod?

2t vagy 4t?

2013. jún. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát ,hogy milyen fojtások vannak azt nem tudom . Azt mondták ,hogy a kipufogó fojtását ha kiveszem gyorsabb meg erősebb lesz . 2 ütemű a motor és ,hogy karbis vagy injektoros azt nem tudom :D
2013. jún. 2. 19:55
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor ne vegyél ki inkább semmit szerintem:)
2013. jún. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mi okból ha megkérdezhetem ? :D Nem kételkedni akarok csak egy kis információ jól jön :D
2013. jún. 2. 20:28
 6/9 anonim ***** válasza:

A kipufogót ne piszkáld ha nem értesz hozzá. 2T motoroknak az a lelke, ha kibelezed szar lesz.

Tudni kellene hogy pontosan milyen fojtás van benne és hol. Aztán azt szakszerűen eltávolítani vagy kiiktatni úgy hogy áramlástani szempontból ne cseszd el a kipufogót(tehát ne legyen se túl nagy se túl kicsi a kipufogó ellenállása)

2013. jún. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem apát és karbis , meg amúgy szerelő szedné ki a fojtást. Mert most szerelőnél van valami okból , és elvileg meg kellesz furatni.
2013. jún. 2. 21:20
 8/9 anonim ***** válasza:
Fúrás után meg bejáratós lesz, tehát jobb lenne ha még legalább 1000km-t benne maradna fúrás után a fojtás. Aztán ha a bejáratásnak vége akkor vissza a szerelőhöz hogy kapja ki a fojtást.
2013. jún. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
értem :) köszönöm a segítséget !
2013. jún. 2. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!