Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van Magyarországon 4t 50-es...

Van Magyarországon 4t 50-es váltós motor ami nem kínai?

Figyelt kérdés
Csak ismeretlen nevű feltűnően olcsó darabokat látok... Aprilia, Yamaha, stb márkák miért nem gyártanak ilyet? Miért csak robogók vannak?

2013. jún. 2. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


A válaszom:

Ide hozzánk mindig is európa szemetét hozzák eladni jó áron,ha pl megnézed az elektromnos bicikliket akkor azokat angliába 5évvel ezelött már az újabb és jobb változatát adták ott ki ,itt meg még a régi sza rokat árulják.

[link]

ezeket talán még érdemes megnézni ...

2013. jún. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

igen ezeket találtam én is, de ez mind kínai ócskaság, ilyenekről már kérdezősködtem szervizekben és semmi jót nem mondtak róluk...


a tzr pedig biztos nem 4t, mert azaz fzr (t mint two, f mint four) illetve az yzf

2013. jún. 2. 21:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Hondákkal mi a bajod? :)

rigába nem gyártottak 4t? :)

Régi kis suzukiban van egykettő ami megfelelne neked,de olyanokat nem sűrűn kapni!

esetleg yamha rd-ben nincs 50-es?

2013. jún. 3. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nincs bajom egyik neves márkával sem, az a bajom, hogy csak robogót gyártanak 50-es 4t motorral, váltósat egyik sem, csak a kínai ócskaságok vannak 4 sebességes váltós blokkal.

Az RD is 2 ütemű... van egy RX 50-em, de melóba járni nem jó, sokat eszik, 4-4,5 körül járok vele, ennyiből már talán autóval is elmegyek, de max 5 literből már simán, viszont az 50-es 4t motorok 1,5-2,2 körül esznek, azzal már megérné melóba járni, de én nem akarok robogót, az nem motor az én szememben...

2013. jún. 3. 18:04
 5/5 anonim válasza:

Kínai ócskaság? :D

Ezt azért cáfolnám ,hogy a 139fmb blokk egy szar konstrukció lenne.

Mex Panamám volt az előző motorom és ha jó olajjal és benzinnel járattam akár hogy húztam neki az mindig elvitt mindenhova!

Minden nap jártam vele és mondok valamit... anyagi okok miatt váltam meg tőle és már bánom...

Olyan motort ami úgy ment sose fogok találni.

3.-ig olyat rántott ,hogy majd leestem az ülésről és csak 70-es volt gyárilag.

A vége a kis első lánckerék miatt 95 volt,de irgalmatlanul ment.

Én nyugodt szívvel ajánlom!

Ha valaha döglik az a te spórolásod és üzemeltetésed hibája.

Ui. : A prémium motorok is döglenek ha fos olajjal használod vagy nem cserélsz olajat illetve hidegen melegen húzod neki.

Egy Hondát is meg lehet ölni 5 perc alatt lazán :)

2019. ápr. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!