Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha DT 125 R (1996) nagy...

Yamaha DT 125 R (1996) nagy lenne?

Figyelt kérdés

Üdv!


Első endurom lenne,Quadról váltanék.Soha nem mentem még ilyen motorral se kisebbel.

Engem a súlya,magassága és az érdekelne hogy mennyire lenne ez nekem nagy?

Magasságom: 172cm Súlyom: 70-72kg Rendszeresen edzek,mellette kondizok.Évjártom: 99



2013. jún. 3. 07:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Súlya szerintem mindegy. Egy mopedet se tudok fölemelni, mégis meg tudom ülni a nagyobb motorokat. Ha quadoztál, akkor azért van némi közöd a motoros dolgokhoz. Legyen helyén az eszed, tiszteld a technikát, ne feszítsd túl a határokat (sokkal :P ), és akkor nem lesz baj.
2013. jún. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A súlya azért érdekelt mert ugye eddig 4 kerekün mozgolódtam a DT meg csak 2.125-s Kymco robogóval föld úton bírtam menni ,meg ültem már simson staron,szóval egyiküknek sincs köze egy több mint 20le Yamaha-hoz.Quadból 250 és egy 350-sel mentem,mind a kettőnél bírtam kezelni,tenni a hátulját.Kezdő enduronak megfelel?
2013. jún. 3. 11:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha magas állítani kell a rugóstagon. Nekem 80as DT van ez 115 kg, a 125ös nem hiszem, hogy sokkal nehezebb lenne, elbírni simán elbírod. Kezdő enduronak nem, hogy jó, hanem a lehető legjobb választás, ha nincs széthajtva, rendkívül megbízható és strapabíró szerkezet. Nem véletlenül gyártották közel 20 évig változtatás nélkül!
2013. jún. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem,ment a zöld pacsi.Azért még várok válaszokat!
2013. jún. 4. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!