Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi miatt történik a legtöbb...

Mi miatt történik a legtöbb bukás forgalmi vizsgán, és egy átlagos képességű tanulóvezető átlagosan hanyadik nekifutásra megy át?

Figyelt kérdés

2013. jún. 3. 13:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Átlagos képességű vagyok, B,C,E kategória elsőre sikerült.
2013. jún. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert kell az extra bevétel az autósiskolának,meg a vizsgabiztosnak.
2013. jún. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb bukás azért van, mert nagyon elizgulja a dolgot a tanuló. Én is majdnem a forgalmi vizsgán voltam a legbénább.
2013. jún. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Sinead ***** válasza:
57%
az izgulás a legnagyobb probléma, nem más. aki megbukik, az is csak ráfogja, hogy korrupt paraszt az összes, nem meri bevallani magának/másoknak hogy ő b.szta el.
2013. jún. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy hónapja tettem sikeres forgalmi vizsgát elsőre. Én például úgy álltam neki h megbukok és lesz ami lesz.

Így sikerült magam megnyugtatni nem idegeskedtem és nem feszengtem rajta h jajj most mi lesz. 2 hibám lett azok is azért mert figyelmetlen voltam. Amúgy meg pofára megy szal nincs miért idegeskedned.

2013. jún. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem adsz jobbkezet, vagy elsőbbséget adsz egyenrangú útkereszteződésnél a balról érkezőnek. Több, mint 30 cm-re állsz mega padkától. Folyton ugyanabban a szituban fulladsz le (az nem baj, ha 1x lefulladsz - velem is megtörtént - de ha mindig pl. elinduláskor fulladsz le, akkor arra jut a vizsgabiztos, hogy nem tudsz elindulni....). Vagy nem megfelelő sebességgel mész - nem veszel észre egy 30-as táblát....Én elsőre átmentem, de vannak olyan vizsgabiztosok, akik csak ha lepénzelik, akkor engedik át az ügyfelet. Sok múlik az oktatódon is.
2013. jún. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én azért buktam meg, mert mikor megálltam csak a tükörbe néztem hátra és látványosan nem fordultam hátra. :(
2013. júl. 15. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez a 30cm belül a padkától oltári baromság! Melyik vb száll ki megnézni ? Ha hellyel közel beálltál tovább enged, nem kell azt annyira komolyan venni- nekem ezt az oktatóm mondta.
2013. júl. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Sinead ***** válasza:
100%
egy vizsgabiztos azért tudja körülbelülre hogy mennyi az a 30 centi ha kinyitja az ajtót
2013. júl. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
De emiatt nem hinném,hogy megbuktatnak valakit...
2013. júl. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!