Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért Darálhat az Aprilia rs...

Miért Darálhat az Aprilia rs 125-öm?

Figyelt kérdés

Nemrégiben vettem 2005-ös gépet ,

amit én észre vettem ha kicsit gyorsulok nem darál úgy szép hangja van de állandó tempónál darál ,minden fokozatban minden fordulaton powernyitásnál nem ,ott szép hangja van, de néha úgy érzem mint ha 4-5 ezres fordulatnál nem nagyon akarna pörögni tovább kicsit nehézkes,

ami rajta van rohadt sport légszűrő , 34es karbi

és persze a vége a motornak 120 ... szóval remélem nem nagy baj



2013. jún. 3. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
mit értesz az alatt, hogy darál? dadog a motor vagy zörög valami?
2013. jún. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Dadog , ha állandó tempóval megyek . Kicsit gyorsulok teljesen jó
2013. jún. 3. 18:14
 3/5 anonim ***** válasza:
nem jó a keverék, talán túl dús, nézd meg a gyertya milyen színű és állíts a karbin ha nem szép őzbarna, de mielőtt állítgatod előtte próbáld ki mit csinál légszűrő nélkül, állító csavarral, súbertűvel és úszószintel tudsz játszani
2013. jún. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nincs jól beállítva a benzin-levegő keverési arányod.

A levegő csavarral azt a pontot kell megkeresni ahol legmagasabb fordulatot éri el a motor(meleg motornál),majd negyed fordulattal betekered és ehhez állítod az alapjárati csavart legkisebb alapjáratra.

A sportlégszűrőt meg érdemes leszedni róla,amúgy lehet hogy piszkos és azért nem megy-ezeket a szűrőket anno én 2hetente mostam és többször volt dugóragadásom vele.(földúton is használtam ),meg a sportszűrő miatt nem jó a keverékképzés.Több kárt csinál mint hasznot!

Üdv!

2013. jún. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek !

Holnap neki is állok :) köszönöm mégegyszer!

2013. jún. 3. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!