Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 165 centi magas lánynak...

Egy 165 centi magas lánynak 770mm ülésmagasság megfelelne motoron?

Figyelt kérdés

2013. jún. 3. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Ülj rá, és megtudod!!! Az a tuti!
2013. jún. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajna a dolog úgy van,hogy ez csak az elméleti ülésmagasság.Mivel szeretnénk egy 125 ös sportmocit,800 As ülésmagassággal,ami magas.Volna egy "lowering kit" azaz magasságcsökkentő pack a mocira,ami 30-40 mm-rel csökkentené az ülésmagasságot.Azért kérdem,hogy hátha vezet valaki 165 centivel egy magasabb mocit.:)
2013. jún. 3. 20:41
 3/7 anonim ***** válasza:

-3 centi biztos fog segíteni rajtad!


Mérd meg a bringád ülésmagasságát, vagy tegyél egy deszkát két létra közé!

2013. jún. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Utolsó,ironikus voltál?:D

Köszi egyébként,ez a létrás ötlet jó.:)

2013. jún. 3. 21:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Az a lényeg hogy biztonságosan meg tudd tartani a motort! Szerintem picit magas lesz neked egyébként de a -3 cm sokat javíthat a dolgon!
2013. jún. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem voltam ironikus!


"Volna egy "lowering kit" azaz magasságcsökkentő pack a mocira,ami 30-40 mm-rel csökkentené az ülésmagasságot."


Na most ha 800 mm-ről nem ér le a lábad, akkor 770-ről le fog? Ezért írtam, hogy -3 cm nem fog rajtad segíteni!

2013. jún. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Segíthet az a 3-4 centi,+ hogy vannak magasított talpú csizmák.El lehet csalni a dolgot,remélem,valahogy.:)
2013. jún. 4. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!