Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogó 130-170 ezer között?

Robogó 130-170 ezer között?

Figyelt kérdés
milyen robogót ajánlotok? Gilera stalkert nézegetem ennyiér 2007es 600km est tudnék venni. mit ajánlotok ilyen árba?

2013. jún. 4. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Olyat keress amiben Minarelli blokk van, azok a legjobb 50es 2T blokkok. Gilerában pont nincs ez .
2013. jún. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazából nekem suliba járáshoz kellene napi 10-20km megtételéhez, robbanékony legyen és megbízható! gilerák állítólag nem rosszak azért néztem ezt..
2013. jún. 4. 15:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy Malaguti f10/12 se lesz rosszabb, vagy egy Aprilia SR50, és még egy Yamaha Aerox se rossz vétel.
2013. jún. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ezeket néztem én is a malagutiba nem bízok meg hiába mondják hogy jó aprilliából ennyiért csak injektorosat tudnék venni , igazából én is aeroxot akarok csak ebbe az árkategóriába nem találok olyat ami nincs széthajtva és nem tizenvalahány éves ..
2013. jún. 5. 09:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi a probléma a Malagutival? Ugyanaz a blokk, a többi alkatrész meg általában nem adja meg magát. (Teleszkópok néha, de az meg egy aeroxon is meghal, ha sokat lett gyilkolva...)
2013. jún. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
malagutik csunyák is nagyon nem tetszenek, aeroxot meg ahogy nézegettem jót ilyen 250 ezer tudnék venni.. ennyiért nem találok olyat ami árban is kinézetre is és állapotba is megfelelne.. ha tudnátok linkelni ennyiért jókat megköszöném!
2013. jún. 6. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!