Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire változnak évről évre...

Mennyire változnak évről évre a B kategóriás KRESZ könyvek?

Figyelt kérdés
Mekkora a különbség a minden évben újonnan kijövő kötetek között? Könyvesboltokban látom, hogy kapni lehet 2005ös, 2011es kiadású könyveket is, meg az idei, 2013ast is. Mennyiben térnek el az idei szabályok, jelzések, stb. az előző éviektől? Mindenképp az újabbat vegyem meg, vagy teljesen jó a korábbi kiadás is?
2013. jún. 4. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
minek veszel mértnem e-leraling kresz oktatást kérsz olcsobis meg job is mint a tantermi oktatás :D
2013. jún. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos minden évben van 4-5 módosítás. Ezek néha "apróságok", de sokszor nem azok, mint pl. az idei gyermekszállítással kapcsolatos változások. Ezért újulnak folyamatosan a könyvek.
2013. jún. 5. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!


azért nem online tanfolyamot kezdek el, mert már kinéztem magamnak egy autóssulit, csak még nem szeretném elkezdeni, mert egyben akarom lenyomni, viszont a korom miatt (még nem vagyok egészen 17) ezt nem lehetne megvalósítani. ezért gondoltam, hogy addig is veszek egy KRESZ könyvet, hogy az alap nagyjából meglegyen.

2013. jún. 6. 16:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Úgy látom nem vagy egészen tisztában a dolgokkal: 17 évesen már vizsgázhatsz B kategóriára, 16,5 évesen kezdheted a tanfolyamot!
2013. jún. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen, köszönöm. :) tudom, hogy 17 évesen lehet már vizsgázni belőle, de csak ősz végén töltöm be a 17et, és mivel az egész tanfolyam nem tartana tovább másfél hónapnál, ezért nem szeretném még elkezdeni. :)
2013. jún. 7. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!