Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ér ez a fajta autóriasztó ér...

Ér ez a fajta autóriasztó ér valamit? Vagy milyet vegyünk?

Figyelt kérdés

[link]

Jó ez?

Nem épp új autóba lenne,központi zár van csak a kocsin most.



2013. jún. 6. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a "minden szellőtől megszólaló típus". Senki nem figyel ha megszólal, kb felesleges, ha ér annyit az autó, akkor PAJZS rendszert szereltess bele, ha nem olyan értékes az autó, akkor egy sima gps-es nyomkövetőt.
2013. jún. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

mindenképpen ér annyit, hogy hazafele a buliból nem a te autóddal mennek haza, hanem egy másikkal amiben nincs


amúgy a legtöbb ilyen cucc önmagában nem sokat ér, meg nem is riasztja el a tolvajokat, ha nagyon akarják, elviszik, max meg lehet nehezíteni a dolgukat


a gps nyomkövetőről annyit, hogy még én is tudnék olyan eszközt készíteni, amivel zavarom a jelet, pedig 3-as voltam fizikából

2013. jún. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom immobiliser van-e az autóban... Esetleg mechanikus védelemnek egy váltózár?

Igen, tisztában vagyok vele, hogy ezekkel is simán el lehet lopni egy autót. Még mielőtt valaki elkezdene kioktatni...

Csak a tolvaj meg fogja gondolni hogy érdemes-e vele vacakolnia, mikor ott áll mellette a másik, amit simán el tud vinni.

2013. jún. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak ha mindentől bekapcsol, a 4. nap már senki nem figyel rá, és a tulaj se kapcsolja be, mert idegesítő. Ha mr valaki ért hozzá annyira, hogy megzavar egy GPS jeladót, akkor a riasztót is gond nélkül kiiktatja. Mivel az autók többségét, főleg a régieket alkatrészként adják el, kb van 24 órád megtalálni, de sok esetben még annyi sem, utánna lőttek a bulinak. Valami profi váltózárat tudok még ajánlani, ahhoz rendelkezni kell némi szakértelmmel, hogy feltörjék időhúzásnak jó egy profival szemben is.
2013. jún. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nincs benne immobiliser.


Nincs 1 millió a kocsi értéke,de utcán parkolok,szivem szakadna meg ha ellopnák.

Kormányzárat már rendeltem (olcsóbb mint itt boltban).

Váltózárat én nem látok megfizethetőt,és ahhoz kell szerelő is.

Olyan riasztót akarok,amit meghallok.Nem szokott gyakran megszólalni itt riasztó,így feltűnne a hang.

2013. jún. 6. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!