Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Pontosan melyik robogó márkát,...

Pontosan melyik robogó márkát, és típust keressem használtan, amelyek meg is érhetik a pénzüket?

Figyelt kérdés

költség határ 70-110ezer

szeretnék olvasni véleményeket különböző robogókról, eddig a yamaha jog, és a honda dio ról találtam a legtöbb pozitív infót.



2013. jún. 6. 19:44
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
ha minőséget akarsz megbízhatósággal, akkor csakis Aprilia
2013. jún. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
aprilliában is van jószéria is, és rosz széria is, uh típussal együtt kellene, ha már elfogultak vagyunk:)
2013. jún. 6. 19:55
 3/26 anonim ***** válasza:
Legmegbízhatóbbak a japánban készült Jogok!
2013. jún. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
Szia.Aprilia nem jó és sokat eszik.33 éves vagyok 17 éve motorozom Yamahát vegyél yamaha boostert nem a legszebb,de az sosem fog cserben hagyni.
2013. jún. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

honda dio teljesen ideális, ha nem zörög a blokk, jól veszi-ejti a fordulatot, szépen megy, akkor maximum ékszíjat meg görgőt kell cserélned, és nagyon sok ideig, semmi gondod nem lesz vele

görgő meg ékszíj csere maximum 10e ft, és újabb több ezer km gondtalan

2013. jún. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Kymco Fever ZX 50. Asszonynak van, semmi gond nincs vele. A használtak ára az általad megadott keretek közé esik.

Egyetlen típushibáról hallottam, kb. 30.000,- km -nél az olajszivattyú meghajtókereke el szokott törni.

2013. jún. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
A kymko Kinai motor soha ne vedd meg.Nézz utána a google-ban találsz topikokat a kymko motorral kapcsolatban.Súlyos hibák vannak vele,mint a Kínai ruhákkal
2013. jún. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
2013. jún. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
kymco tajvani tudtommal, de amúgy nem nem vennék azt, yamaha, honda, vagy olasz amiben gondolkodom, esetleg szemezgetek még a derbi sendával
2013. jún. 6. 21:48
 10/26 anonim válasza:
Mindegy kínai vagy taivani vagy vietnami.ne vegyél mert szart sem ér.Igazábol nekem mindegy mit csinálsz,én csak jóindulatbol szoltam,és nem azéárt mert nekem ilyen vagy olyan motorom van.Egy pár vasparipám volt,és ez a tanulság amit irtam.a többit kedves kérdező eldöntöd magad.
2013. jún. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!