Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Eredetiségvizsgálat szükséges?

Eredetiségvizsgálat szükséges?

Figyelt kérdés
Ha veszek egy 16 éves autót,második tulajdonostól,amiről most járt le a műszaki,akkor azt az autót nekem elkell vinnem eredetiség vizsgálatra?
2013. jún. 6. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen el kell vinned eredetiségvizsgálatra.nélküle nem tudod névre venni az autót! de ha csak üzembentartó leszel akkor nem kell az eredetiségvizsgálat!
2013. jún. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valakinek el kell vinni a vizsgálatra. Vagy az eladónak vagy a vevőnek. Általában a vevő szokta csinálni, pedig az egésznek akkor lenne értelme ha az eladó csináltatná, és akkor az esetleges lopott autót nem lehetne eladni.
2013. jún. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Értem

köszönöm a válaszokat!

És egyébként sokba van egy eredetiségvizsgálat?

2013. jún. 6. 20:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly 18500-ft került a III-kerületben.
2013. jún. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt vedd figyelembe, hogy amíg nincs műszaki vizsgája, addig nem tudod majd átírni. Viszont itt meg az a gáz, hogy erre 15 napod van a vásárlást követően! Ki ne csússz a határidőkből!
2013. jún. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!