Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi szakértöl szeretnék...

Audi szakértöl szeretnék elsősorban kérdezni?!

Figyelt kérdés
Amikor van egy kis szabadidőm kocsikat szoktam nézni, és láttam egy Audi A6 quattro személyautót. Általában ezekk 224.232.242. ill 245 lovasok de láttam egyet ami 272 lőerős, S6-os felirattal a rácsán feltüntetve. A kérdésem az lenne hgy ez most gyárilag ilyen teljesítményű vagy utólagosan van hozzányulva? Válaszotokat előre is köszönöm!?

#Közlekedés. Autó #Audi. A6.
2013. jún. 7. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:
2013. jún. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gondolom 3.0 TDI-ket nézegettél.

Az első három adat gyári, mondjuk azt én sem tudom, hogy miért mindig változtatták a LE számát.

De ez a 272 lóerős ez valószinüleg chippelt, az S6 felirat pedig kamu rajta.

2013. jún. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha dieselről van szó akkor lehet hogy a 2-es válaszolónak igaza van. Tudomásom szerint S8-ban csak benzines van, és arra tippelek hogy az S6-ban sincs diesel. Persze nem ez lenne az első tévedésem ha most nem jót írtam.☺
2013. jún. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2013. jún. 7. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!