Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy Babetta 210 automata...

Babetta210 kérdése:

Van egy Babetta 210 automata motorom. :D Ugyebár betekerős és van egy olyan problémám, hogy nem lehet be tekerni, olyan mint ha sebességben lenne. Valami tipp? Kuplungos vagy valami ilyesmi? :D (Nem nagyon értek hozzá)

Figyelt kérdés
2013. jún. 8. 11:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

:D

mis se értünk hozzá ennyiből :D

Biztos kuplungos :D

2013. jún. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Akkor tudod betekerni ha sebességben van, a lánckeréken van egy kis pöcök, azt kell elfordítani hogy sebességbe tedd.
2013. jún. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi :D majd meglátom hogyan sikerül :D
2013. jún. 8. 13:03
 4/14 A kérdező kommentje:
A lánckerék tengelyének végén lévő perselyt húzzuk ki és forgassuk el 90 fokkal jobbra, vagy balra addig, amíg az egy kis kattanással egy keveset visszaugrik. Ezáltal leválasztottuk a motort a pedállal történő hajtásról, hátsó kereket a bal oldali láncon keresztül hajtjuk meg közvetlenül a pedálokkal - Szóval ugye így lehet át állítani hogy "bringázzunk" de ha vissza állítom hogy ne a bal oldali láncot hajtsam akkor olyan nehéz mint tekerni mint a dög...nem vágom :D
2013. jún. 8. 13:10
 5/14 A kérdező kommentje:
Légyszi segítsetek :D Nagyon fontos lenne.
2013. jún. 8. 13:22
 6/14 anonim ***** válasza:

Esetleg be lehet szorulva a fék, vagy úgy van beállítva, hogy alapállapotban is fog.

De az is kérdés, hogy mi neked a "nehéz" tekerés. Mert lehet teljsen normálisan működik a motorod, csak te vagy gyenge:)

2013. jún. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem nem vagyok gyenge :D kb alig lehet megmozdítani a pedált sőt még van hogy a lendkerék v miaz az is forog :D azért gondoltam hogy sebességben van....nem vagyok gyenge mert azért nem 8 éves vagyok és régebben is mentem vele mert eredetileg tesómé volt :D csak most valamiért nem tom betekerni :D
2013. jún. 8. 14:03
 8/14 anonim ***** válasza:

Féket nézted?

Amúgy mi lenne, ha szétszednéd a kuplung felőli részt, és megnéznéd mi történik, miközben próbálod indítani? Sokkal okosabb lennél utána, hidd el.

2013. jún. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hát néztem a féket de ugye van a lánckeréken az a persely amit ha kihúzol eltekersz akkor bicikli lessz belőle.Nah ha én "bringázni" akarok vele akkor lazán tom tekerni és a fék se fog be......amint visszaállítom hogy ne bicikli legyen akkor már is problem van...egyébként gondolkoztam hogy kuplungot megnézem csak nincs megfelelő kulcsom amivel a lendkereket leszedem :S
2013. jún. 8. 14:14
 10/14 anonim ***** válasza:

Otthon is gyárthatsz magadnak, keress egy képet róla, úgy megérted hogyan működik. Aztán egy menetvágó és némi hegesztőtudás kell hozzá, és kész is:)

De egyébként nem egy drága szerszám, pár száz forintba kerül.

2013. jún. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!