Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw e36 320i légtömegmérő, ac...

Bmw e36 320i légtömegmérő, ac pumpa, ecu?

Figyelt kérdés

A kérdéseim azok lennének hogy honnan tudom hogy szar a légtömegmérőm? nagyon gyanus hogy nem jo.. multkor lehuztam és ugy is simán indult és járt mint mikor rá volt dugva...fordulatot is veszi egyenletes az alapjárat is, nem régóta van nálam azóta igy megy... csak multkor lehuztam és meglepődtem hogy annélkül is ugyanugy üzemel... akkor biztos hogy rossz? vagy hogy lehet ez?


illetve nem vagyok benne biztos hogy az ac eleget nyom magas fordulaton.. hogy győződhetnék meg róla? hány bar nyomás kell ennek a motornak? (m50b20s2)


illetve még azt kérdezném hogy ha most siemens motorelektronika van benne és én kicserélem bosch ra akkor azzal működne?



2013. jún. 8. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

Légtömegmérőt ha lehúzod, akkor az ECU a gyárban belerakott alapértékekkel működteti a motort, plusz hibakódot dob valószínű.


Az üzemanyagrendszer nyomását (és a pumpa szállítási mennyiségét) eléggé túlméretezik általában. Pontosan mi is a hibajelenség?


Utolsó kérdésre pedig, ha kellően ügyes vagy, akkor azzal is működne valószínű. De miért akarod kicserélni? :D

2013. jún. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

légtömegmérőt ha lehuzom beáll alap értékre az ok a teljesitmény ettől csökken? hibakód nem érdekel nem irja ki..


acval végülis most nincs probléma csak érdeklődtem


elektronikát meg azért cserélném mert nem tetszik a tiltása.. lassan tilt...



ja igen és az auto nem megy forgalomban :)

2013. jún. 9. 01:39
 3/4 LR válasza:

Igen, a légtömeg mérő nem sok beleszólással bír.

Egy autószerelő rányom a nyomásmérő órát a benzincsövedre és megmondja neked, hogy az AC mekkora nyomással küldi a cuccot :)

A bosch motorvezérlő jobb lenne? Ha igen akkor az tapasztalat, vagy csak valaki mondta ?

2013. jún. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ismerősöm mondta és mielőtt kiprobálom gondoltam megkérdem...
2013. jún. 15. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!