Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi baja lehet a dt-nek?

RedRosa94 kérdése:

Mi baja lehet a dt-nek?

Figyelt kérdés
Hellosztok van egy Yamaha DT 125 lc2 új dugó meg gyűrű van benne mentem vele 70 km-t és nem veszi a 2. és 4.,5.,6., ban valamilyen hangot ad ki ami olyan mint ha valami súrlodna a blokkban. MI LEHET A BAJA? Ja és a 70km-t szépen bejáratosan mentem vele meg a különolajzás mellet keverem 1:50 es arányba ezt a szerelő mondta.

2013. jún. 8. 17:46
 1/10 anonim ***** válasza:

Hy!

bejáratás legalja az 1000km.És nem mindegy hogy hogyan,állandóan fordulatot kell váltanod,mármint hosszú egyenesekben váltogatni kell ,600km-után kostolgathatod bele néha a nyelezésbe de csak rövidebb ideig.

Mvel hogy a váltóval van bajod,Én a kuplungra tippelnék,esetleg van benne elég olaj?Tuti a blokkból jön a surlodó hang?Mégvalami:érdems szintgetikus olajat használni,de motorba valót! :)

2013. jún. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom hogy menyi olaj van benne de a motorba full szintetikus repsol olajat rakok ami jó a robogókhoz ja ès 2t olajat. De ha olaj problèma lenne akkor a többi sebessèget se nagyon vennèbe ?
2013. jún. 8. 21:03
 3/10 anonim ***** válasza:
A váltóba hajtóműolajat teszel?Mármint 80w90 és hasonlóak?Ellenőrizd a szintet.
2013. jún. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Rendben ellenörzöm a szintet mèg nem raktam bele mert 1 hónapja vettem ès 3 hètig szerelönèl volt ès nem volt nagyon alkalmam rá megnèzni. De ha nem az olaj akkor mi lehet ?
2013. jún. 8. 22:03
 5/10 anonim ***** válasza:
Én kuplungra tippelek.Mit szereltek rajta legutóbb?
2013. jún. 9. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Elvolt törve benne gyűrűés e miatt kapott új dugatyút és gyűrűt .
2013. jún. 9. 08:20
 7/10 anonim ***** válasza:

Akkor mást nem is csináltak vele?

Jó volt,vagy valami történ esetleg vagy csak úgy elkezdte csinálni ezt a hangot?Lehet azért érdemes lenne megnézetni valakivel.

2013. jún. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tegnap mentem vele kb 70 km szépen bejáratosan és mikor haza érkeztem egyszer csak nem birtam felváltani elsőre 2.ba és útána kezdte adni a hangot. Itt a link a motorom hangjárol: [link]
2013. jún. 9. 14:36
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez csapágy hang,főtengelyé.

Ha a felső tűgörgő lenne rossz akkor csak ciripelne.

Azért mutasd meg egy szakinak!

Üdv!

2013. jún. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Rendben.
2013. jún. 10. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!