Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simsonnál (s51N) főtengej,...

Rolcsykah kérdése:

Simsonnál (s51N) főtengej, henger, dugó, hengerfej lecserélése után kell gyújtást beállítani? Gyári megszakítós

Figyelt kérdés
A lendkereket, ugyanaban a helyzetben raktam be, mint ahogy kivettem. Mert tuningolni szeetnék és fontos lenne, mivel ha kell el tudok e vele menni az első elektronikushoz.

2013. jún. 8. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:

főtengeLY

Figyelj már oda!


Ugyanakkora hangert raktál fel, mint volt? Mert ha igen, akkor a szerelőig el tud majd vinni eredeti beállításokkal.

2013. jún. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*hengert
2013. jún. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Gondolom a főtengely cserénél csak le volt szedve az alaplap, így szükséges a gyújtás állítás is. A lendkereket nem is tudod másképp feltenni, mert a retesz megvezeti!


Ha tuningolni szeretnél, akkor nem árt az alapokkal kezdeni, mint a gyújtás állítás, és nem villamossági szerelőhöz rohangálni vele!

2013. jún. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
kicsit rosszul írtam le a kérdést. majd nyár végén kezdek bele a blokkba. Igen bocs tudom, hogy főtengely, csak este volt és nem figyeltem annyira a helyesírásra. Majd 60/ 4 es tuning hengert hengerfejjel és dugóval szeretnék tenni bele. Szóval akkor mikor össze lesz szerelve ink hívjam át a szerelőt minthogy a bizonytalan gyújtással vigyem el? amúgy a gyújtás beállításra mit értesz?
2013. jún. 13. 20:44
 5/6 anonim ***** válasza:

Inkább hívd át a szerelőt!

:(

2013. jún. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Remélem össze fog majd jönni :D
2013. jún. 15. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!