Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autot vegyek 300e-ből...

Milyen autot vegyek 300e-ből kezdőként?

Figyelt kérdés
Sziasztok nem rég szereztem meg a jogsim és 300ezrem van ebből szeretnék venni egy autót a suzikin kívül mit ajánlanátok? a lényeg hogy ne kerüljön sokba az alkatrész hozzá és ne egyen sokat

2013. jún. 9. 18:31
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Vw Polo II. Itt van pár jónak tűnő:

[link]

[link]

[link]

[link]


Nekem egy ezres van, az 5.5l-ert eszik vegyes használat mellett. Az 1.4D beéri 4.5l-el.

Alkatrész van hozzá, bontóból sok minden beszerezhető olcsón.

2013. jún. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Én a helyedben gyűjtenék még a pénzhez ha nem nagyon sürgős még az az autó.
2013. jún. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, azokat az igényeket amiket leírtál a suzuki elégíti ki a legjobban, neked valamiért még sem kell, habár bármiben fogadnék hogy te magad sem tudnál egyetlen egy éppkézláb indokot se felhozni ellene ( csak annyit tudsz hogy ne suzuki)... na mindegy te (nem) tudod

Hogy válaszoljak a kérdésre is:

1, suzuki swift

2, opel astra f/ kadett -e

3, citroen ax diesel

4, volkswagen polo (régi egyes/kettes)

5, volkswagen jetta

6, lada 1200 ha szerentél szerelni és szórakozni is (ez sokat eszik, de a hátsókerék meghajtás óriási szórakozás)

7, opel corsa b

8, honda civic (régebbi, újakat hajtják)


Ezek nagy általánosságban olcsóak, keveset esznek, és megbízhatóak is, és talán még nincsenek széthajtva mint a vidéki tuning turbo diesel golfok, sportdobos civicek stb

de 300-ból csodát ne várj

2013. jún. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
az utólsónak a suzukinak a kinézete nagyion nem tetszik de ki tudja lehet meg szoknám egyébként a vw golf jobb mint a suzuki swift?
2013. jún. 9. 19:25
 5/26 anonim ***** válasza:
swiftnél olcsóbban fenntartható autót nem nagyon találsz, vételárban lehet olcsóbbat találni, de az már nagyon leharcolt és rohadó félben lévő gép, a lakatolás pedig drága mulatság
2013. jún. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Ezzel azért tudnék vitatkozni, utolsó válaszoló. Én 180 ezerért vettem a Polomat, és nincs rajta sehol rohadás. Annyi a baja, hogy a tetőn egy kis részen a lakkréteg pattogzik, de elenyésző mértékben.
2013. jún. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Ha már nem kell suzuki pedig tényleg jó választás lenne.

Ha nem irtózol a franciáktól ott van a renault 19 1,9,dízel (hagyományos szívódízel) alacsony 5 literes országúti fogyasztással,ilyen is van a családban.A TD ket kerüld belőle mert azok nem jók.


[link]

[link]

[link]

[link]

2013. jún. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
és a fiat puntokról mi a véleményetek esetleg tapasztalatok?
2013. jún. 9. 21:10
 9/26 anonim ***** válasza:

A fiatokat nem ismerem amiket hallottam itt aszerint nagyon rohadnak meg az elektronikájukkal is baj van főleg ezeknél az öreg modelleknél amiket kapni lehet 300.000 ért.Szerintem inkább maradj az eddig felsorolt márkáknál.

Még eszembe jutott egy toyota corolla ezek is takarékos kis autók.És rá lehet akadni egy egy jobb állapotúra is


[link]

2013. jún. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

macilaci jó kis tippek, azt vágod, hogy mind szívódízel meg szívóbenzin, ugye? :D :D


kérdező, azt ugye tudod, hogy autót úgy veszünk, hogy ha X összeget költünk rá (vételár, átíratás, vásárlás után nem árt vezérlést cserélni, főleg egy öreg autónál), akkor X*1.5 kell, hogy legyen a zsebünkben minimum, mármint autós célokra? Ha van összesen fél millád félretéve, bepróbálkozhatsz találni egyet 3 kilóért, de egyébként én is azzal a válaszolóval értek egyet, aki szerint érdemes még várni. Egyszerűen ennyi pénzért csak a legalja van, vagy öreg, vagy rohad, vagy motorikusan rossz, vagy papírból van, és neadjisten mindez kombinálva, vagy egyszerre. Duplája, azaz 600 e ft körül már egészen emberes autókat lehet találni...

2013. jún. 10. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!