Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A simsonon a világitás vezeték...

A simsonon a világitás vezetékeit a gyujtáskapcsolo melyik pontjaira kell kötni?

Figyelt kérdés
2013. jún. 11. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Beírod a keresőbe, hogy "simson rajz" és egy halom találatot kapsz, köztük pl. ezt:

[link]


Magyarul, jelmagyarázattal...

2013. jún. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az üzenet küldője: Kukori37

Az üzenet címzettje: Harkonnen

Az elküldés időpontja: ma 17:12

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: A simsonon a világitás vezetékeit a gyujtáskapcsolo melyik pontjaira kell kötni?

"Beírod a keresőbe, hogy "simson rajz" és egy halom találatot kapsz, köztük pl. ezt: [link] Magyarul,.."

Az üzenet szövege: Hát nekem is van millio rajzom,de azért kérdeztem mert ezeken nem igazodok ki,szoval kőnnyebb lenne a számozásokaz elmondani a kapcsolon.Hogy melyik vezeték hova


Ja, hogy fingod sincs az egészhez? Akkor keress egy szakembert!

:D



"Hát nekem is van millio rajzom"


Ezt meg ugye a kisujjamból kellene kiszopnom, ha te b@szol leírni! Mi van sajnálod a karaktereket, közben meg kellene az ingyen segítség? Valamit valamiért, legalább írd ki rendesen a kérdést, és tedd hozzá, hogy képtelen vagy egy rajzot értelmezni!

:(

2013. jún. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

De most komolyan: az haladja meg a képességeidet, hogy elolvasd "világító tekercs" mellette a szám 59, majd elindul a piros-fehér vezeték a gyújtáskapcsoló 59-es lábára.

Az első lámpánál látod, hogy oda van írva: 56a, 56b. Meglepő módon a vezetékek először a kombinált kapcsolóba mennek, majd a közös szál a gy.k. 56-os lábára.


A hátsó helyzetjelzőt ezek alapján már meg tudod fejteni?

2013. jún. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!