Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kezdő motort javasolnát...

Nekemm1 kérdése:

Milyen kezdő motort javasolnátok egy autós jogsival? (Váltós motort szeretnék)

Figyelt kérdés

2013. jún. 11. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:
minarelli am6 blokkos endúrót vagy simson s51
2013. jún. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Váltósba simsont olcsó és amugy sem nagy igényű
2013. jún. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Yamaha DT, Derbi Senda, tehát tényleg a Minarelli blokkos gépeket. Simsont nem ajánlanék, sok bajod lenne vele.
2013. jún. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én mindenképpen egy Simson-t javasolnék. Az 50-es motorokat könnyen meg lehet unni, és (szerintem) nem éri meg 150-200 ezer ft-ot kiadni egy kismotorért.

Jó állapotú Simson-t kapsz már 60 ezer ft körül is. De ha van egy kis műszaki vénád, akkor vehetsz egyet 40 ezerért is ,és rendbe rakod, amit kell. Ha egyszer tisztességesen rendbe rakják őket, sokáig hozzá se kell nyúlni.


Az, hogy az Star, Schwalbe, s50, s51 vagy sr50, már csak azon múlik, hogy melyik tetszik jobban. Mindegyikhez rengeteg olcsó alkatrész van, úgyhogy azzal nincs gond.

Az s51-ből és az r50-ből van gári 4 sebességes, tirisztoros gyújtással, igaz, azok drágábbak, mint a többi.

A Schwalbe és a Star mellett pedig a turbóhűtés szól. Nyáron, kánikulában sokat számít.

2013. jún. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én ezt már nem értem miért mondja mindenki hogy a simót nem ajánlja mert sokat kell vele bajlódni??mi van van egy 50-es simson-om 2006-ban vettem 20ezer-ért tiszta szar állapotban volt haza kellet tolni és rendbe raktam az egész motort és múlt szombaton nyúltam hozzá először kicserélni a kuplunglamellákat és ennyi volt a baja.Hát persze hogy sok baj van vele ha egy kis 14-éves veszi meg és csutkagázon meg vele meg kimegy terepre ott elesik vele vagy 20-szor utána még az úton is bukfencezik egyet akkor jó hogy hozzá kell nyúlni mindig
2013. jún. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!