Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit csináljak olajcsere után...

Mit csináljak olajcsere után az olajleeresztőnél olajos és időnként egy kis olajfolt van az autó alatt?

Figyelt kérdés
Most vitten olajcserére az autót és azt vettem észre hogy kis olaj van az autó alatt. Alánéztem és a olajleeresztőnél olajos, szóval lehet onnan jött.
2013. jún. 12. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Vigyed vissza hogy húzzák be a csavart vagy csinálják meg,ha elkúrták a menetet.
2013. jún. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ne húzz rá, lehet azért nincs meghúzva jobban mert megszakította valamelyik észlény a menetet, vidd vissza nekik hogy csinálják meg, ha lehet legyél ott mikor le engedik és nézd meg jó-e a menet a csavaron és a karteren
2013. jún. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem Ford Focus véletlenül?
2013. jún. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem skoda fábia
2013. jún. 12. 16:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Vegyel egy olajleereszto csavart tomitessel, lehet hogy mar az is segit h kicsereled, de lehet hogy megszakitottak, ami kellemetlen, mert cserelheted a teknot az mar kicsit dragabb. Azt meg szerintem nem nagyon kene furogatni es nagyobb csavarral potolni mert csak egy kis femszilankot benne hagysz szetvagod a hengerfalat gyuruket stb
2013. jún. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mennyire gyakori hogy a karter menete szakad meg?
2013. jún. 12. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!