Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Runner 180-ról vélemények?...

Runner 180-ról vélemények? Nagyon megtetszett, szinte ugyan akkora mint1 nagyobb 50-es gép. És ha van/volt ilyen gépetek milyen jogsival használtátok?

Figyelt kérdés

#Runner #topspeed
2013. jún. 12. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Megy mint az állat, de nem ajánlom az 50-esként használatot, mert ha egy genyó rendőr elkap elbúcsúzhatsz a motortól, és jó pár százezer forinttól, de még bíróságra is járhatsz ha lopással és biztosítási csalással is feljelent, ugyanis az bűncselekmény.
2013. jún. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egy ismerősömnek van ilyen 180-as. Semmilyennel, egyáltalán nincs jogosítványa.


Nem is állt meg a rendőrnek, mikor le akarták inteni. Viszont nem mentek utána. Egyszer nagyon rá fog b@szni, az tuti. Nem ajánlom, ordít már az utca végéről, hogy nem 50-es. Akkora variátor van rajta, hogy az tényleg nagyon hülye, akinek egyáltalán megfordul a fejében, hogy ez egy 50-es motor.

2013. jún. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Koszi az eddigi valaszokat!

Hat az szivas es 125-os jogsival, rendszámmal?

Ugy már szerintem nem lenne gond mert motor méretében nem nagyobb az 50esnèl.

2013. jún. 12. 18:21
 4/8 anonim ***** válasza:
A 125-ös motoroknak műszakijuk van... Senki nem fog neked kiadni egy 180 ccm-es motorra 125-ös műszakit.
2013. jún. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha van jogsid 125-re és normálisan rendszámozva, műszakizva, stb. papírozva van a motor akkor nem akkora gond, de akkor is lehet gond, csak kevésbé valószínű, főleg ha a forgalmiban 125 köbcenti van feltüntetve, bár a hengerre azért ne vésd rá hogy 180-as...
2013. jún. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon bitang gép! 150-155km/h-t megy az enyém. Budapesten van használva. 100-110km/h körül használom, mindenhol. Egyszer, nyáron mentünk vele 4-en, összesen 340-370kg voltunk. Akkor ment 90km/h környékén, de nem mertük tovább húzni. Jogsim abszolúte nincs. Rendszám nincs rajta. Nem is lesz. A Yard már állított meg, csúsztattam egy 5000-rest és megvolt oldva a dolog. Ekkor, egyszer álltam meg. Minden más esetnél tovább mentem. Egyszer sem jöttek utánam.
2014. márc. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

:D bátor vagy, lemondtam erről már, megmaradt a kis 70-es robogóm és most lesz nyárra 125 ös supermoto inkább

köszi a választ :D

2014. márc. 27. 15:42
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendszámmal*
2014. márc. 27. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!