Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Diák vagyok,1,5 milliómból...

Diák vagyok,1,5 milliómból mennyit költsek az autóra, hogy minden fizetnivalóval kijöjjek a pénzemből?

Figyelt kérdés

Opel astra/vectra 1.9 crdi-t választok valószínüleg! 150 le!

Szüleim nevén lesz, apa 30 éve vezet, nulla baleset...

Mennyiért vegyek autót, hogy minden papírmunkát és az olcsóbb alkatrészeket, amiket ki szokás cserélni használt autó vásárlásakor ki tudjam fizetni a pénzemből?


2013. jún. 12. 19:37
 1/10 A kérdező kommentje:
Cdti, bocsánat!
2013. jún. 12. 19:38
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Normálisabb 1.9es dízel 150 lovas astra/vecra 1 misinél kezdődik, + átírás + első pár szerviz, így nagyjából 2 misinél jársz már.

Ha jót akarsz magadnak, inkább más autót vagy más motorral szerelt opelt vegyél, olyan 6-700 ezerért, amit olcsóbban lehet szervizelni.

totalcar.hu/magazin/kozelet/2012/05/11/600-am_van_elso_autohoz_az_mar_eleg_lesz/

2013. jún. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Van szerelő ismerősünk, csak alkatrészt kell fizetnem!

Első pár szervíz alatt mit értesz, ami legalabb 500.000 ezrembe fog kerülni?

2013. jún. 12. 19:49
 4/10 A kérdező kommentje:
Egyébként, azt a cikket olvastam már...
2013. jún. 12. 19:49
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

"1 misinél kezdődik, + átírás + első pár szerviz, így nagyjából 2 misinél jársz már."


Ki ne találd már, hogy a max 70000 Ft-os átírás és (legrosszabb esetben, ha nem tiszta az autó előélete) egy komplett vezérlés csere 1 millió Ft!? Persze ha kifog egy leharcolt verdát amin kettős tömegű lendkereket és még a porlasztó csúcsokat is ki kell cserélni, talán...

2013. jún. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%

Nézegess 1 millió környékén, a maradék 500 ezerből meg ki fogsz jönni.


Egyébként én a helyedben, mivel diák vagy, én valami olcsóbb kocsit vennék, az a pénz még jól fog jönni később. De te tudod.

2013. jún. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
21%
Vegyél csak autót másfél millióért, viszont semmiképp se dízelt! Inkább benzinest válassz mindenképp! Dízel teherautóba való, egyébként meg sok vele a gond. Benzines egyszerű és megbízható.
2013. jún. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az szép.Hát gratulálok hogy sikerült ennyi pénzt összehoznod diákként de én nem hiszem hogy erre költeném de te tudod én a vectrát választanám
2013. jún. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%

ha van 1,5 millád, akkor max 1,2ért vegyél autót, és akkor marad az átírásra, befizetni a biztosítást, teljesítményadót, esetleg új gumik

az 1milláért kocsit veszel, 2be fog kerülni szöveget el ne hidd, mert hülyeség

ha nem bontószökevényt fogsz ki, akkor nem lesz ennyi baj, 1,2 misiért jó állapotú autókat lehet venni

2013. jún. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha diák lennék, és lenne ennyi zsetonom, néznék valami olcsó játszós autót, a többit pedig eltenném. 5-600 körül már elég normális Civic-eket lehet kapni aminek a fenntartása sokkal olcsóbb, mint egy 150 lovas CDTI-nek.


Diákként, rendszeres jövedelem nélkül én nem b@xnám el a pénzem egy autóra, főleg nem egy 1.5 milliósra.

2013. jún. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!