Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó gumiabroncsa leenged a...

Autó gumiabroncsa leenged a felni pereménél körbe, mit lehet tenni vele?

Figyelt kérdés

Tegnap észrevettem, hogy lapos a kerék a kocsin. Levettem, felfújtam, de mára megint leengedett. Így vízbe engedtem, és a felni pereménél körbe engedi ki a levegőt. Tehát nem a gumi lyukas.

Ezzel lehet valamit tenni, vagy bukta?



2013. jún. 15. 08:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kiszakadt, vagy a felni pereme ütött. Érdemes lenne elvinni egy gumishoz. Leveszi megnézi, ha semmi gond visszarakja. Elég olcsó egy ilyen művelet
2013. jún. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi. És ez mennyibe kerül kb? 1-2 ezer ft?
2013. jún. 15. 08:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Leveszi, átnézi, visszateszi. Csongrádon ez 800 forint.
2013. jún. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Acélfelninél rozsdásodás miatt szokott ilyen lenni: ha csak ez a baj, akkor gumit le kell venni, drótkefével letakarítani minden rozsdapikkelyt és egyebet, utána mehet vissza a gumi. Ugye szokás festeni is - de közvetlenül a peremen nem biztos hogy annyira jó ötlet vastagon lekenni.

Másik lehetőség, hogy megütötted a peremet (ez acél és alu keréknél is megeshet), azt házilag nem nagyon fogod tudni javítani. De nem kuka egyből, valószínűleg javítható.

2013. jún. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy alufelniről van szó. Nem rémlik, hogy kapott volna ütést.
2013. jún. 15. 12:37
 6/8 anonim ***** válasza:

Bármi lehet..vidd el gumishoz, megnézi mindkettőt..vagy a gumi, vagy a felni..nem lehetséges, hogy sokat mentél túl puha gumival?akkor fordul elő...de a gumis megmutatja mi a gond..

a vizsgálat egy ezres...

2013. jún. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi neked is. Nem mentem még idén vele, most akartam feltenni a kocsira. (eddig acéltárcsán volt fenn 4 nyári, azokat cseréltem volna erre).


Amikor előszedtem, láttam, hogy lapos, felfújtam, de egy-két nap alatt leengedett. Újra felfújtam, vízbe merítettem, és akkor láttam, hogy a felni pereménél ereszt.

2013. jún. 16. 20:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Hááát..asszem kiszárdtak..talán..a gumisnál kiderül amikor leszedi..a pattog, szakad, akkor annyi volt.
2013. jún. 17. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!