Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Műanyag festék, vagy spray...

Műanyag festék, vagy spray (rothadó tankbelsőre, kínomban) létezik? Ha igen, milyen márka/tipus?

Figyelt kérdés
Kifújnám, vagy kiönteném, hogy ne rohadjon be újra. A megoldás jó lenne, ha bírna egy ésszerű hőingadozást, és ha benzinben nem oldódna.

2013. jún. 15. 20:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

[link]

Picit drága,de ez talán jobb mint a többi amit árulnak(nem mintha olyan sokat árulnának) :)

2013. jún. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Szerintem egy tankcsere olcsóbb(még használt is),mint egy temetés!Sok sikert!
2013. jún. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
hogy a francba rohadhat a tank belülről? tankold tele ha sokáig áll, és nem fog rohadni mert a benzin nem engedi...
2013. jún. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

De ha már rozsdás a tank belülről ez nem fog rajta segíteni :)

Vannak még módszerek ahogyan tisztítani szokták.

Kis vödörnyi csavart beleteszel,egy kevés nyálat is hogy ne legyen száraz,és napokig rázod vagy keresel egy betonkeverőt ,rákötözöd a szájára és forgatod vagy 2-3 órát,majd csavarokat ki,jól kilötykölöd majd telitankolhatod.

2013. jún. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#1: Köszönöm. Kicsit húzós az ára, de ha más nem lesz, ez is megteszi már.

#2: Ez egy 30 éves tank, bontóban sem kapni már, meg a külsejét is színre fújattam, a motor más részeivel együtt. A csere nem opció.

#3: Nem tudom miért van így, de nagyon bossszantó, és unalmas. Nem tudok motorozni. Arra gyanakszom, hogy a benzinben eleve van víz, és/vagy az abban levő b*zi adalékok kezdik ki.

2013. jún. 16. 09:56
 6/12 A kérdező kommentje:
#4: Ráztam én azt már annyit!... Tiszta szálkás már a karom tőle. Most fémtiszta, WD40-el kifújtam, hogy ne rozsdásodjon leszerelve, de így benzint nem lehet beletölteni... <(
2013. jún. 16. 10:02
 7/12 anonim ***** válasza:

Tankfesték kell neked. De a gyakorlatban olcsóbb, ha szakemberre bízod, olyanra aki szétvágja a tankod és homokfújja, majd benzin állóval befesti belülről.

Ha érdekel, tudok adni tippeket ha Érd vagy pest közelébe laksz.

2013. júl. 2. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Fentebb is írtam már, hogy a vagdosás nem opció, mert nem két fillér volt a festetés. (Azon felül glettelve is van, ami megintcsak megnehezítené a dolgot. )
2013. júl. 2. 21:43
 9/12 anonim ***** válasza:

w40-nel nem kellett volna befújnod!De nem baj,szerintem benzinnel kiöblögetheted,de jó alaposan,nehogy maradjon és valami galiábát okozzok a motorban.

Haver!Csináld meg mert szezon van és vétek lenne nem menni motorozni! :)

Széles utat és olcsó benzint! :)

2013. júl. 3. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#9: Jajj, ne is mondd... :T A WD40-től én is ódzkodtam... nem is akarom benne hagyni. Viszont amióta abban áll, valahogy szép fémes felülete lett.
2013. júl. 3. 11:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!