Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson megy alapjáraton ha...

Simson megy alapjáraton ha lenyomom a fékkart akkor leáll a motor, ha pörgetem a motort és úgy nyomom le akkor nem. Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Most cseréltem rajta dudát és az után vettem észre hogy azt csinálja.Levettem a dudáról a 2 vezetéket de úgy is csinálja.Akksira van kötve az index és egy külön kapcsolóval egy másik műszer.Ha bekapcsolom az indexet akkor a műszer is el kezd villogni.Mi lett ezzel a motorral?

2013. jún. 15. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:

A műszered azért villog mert a lehet hogy ugyanonnan kapja az áramot ahonnan az index.

Ami a problémád az az hogy le van merülve az aksid.

HA meg nem akkor cellazárlat vagy lehet hogy nem jó az érintkezése valamelyik csatlakozónak.

2013. jún. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha le is van merülve az akksi akkor miért áll le a motor ha alapjáraton lenyomom a lábféket?
2013. jún. 15. 21:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért állhat le mert ha el van gyengülve a lendkeréken a mágnes akkor nagyon leterheli a lámpa a gyújtást és gondolom ha rálépsz a fékre világít a féklámpa és gondolom világít az első lámpa is . És ha le van merülve vagy rossz az aksi akkor nem bírja .
2013. jún. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Fel lett töltve az akksi de így is villog a műszer ha az index is megy.Eddig nem csinálta pedig több mint 2 éve járok vele.
2013. jún. 16. 11:14
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet hogy nem jó az aksid,vagy csiszold meg az összes csatlakozót a biztosíték táblán,egy picit nyomd összébb a sarukat ha laza.

Rámértél az akumlátorra?

2013. jún. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az akksi terhelés nélkül 5,80 voltot mutat,terheléssel 5,45 voltot.
2013. jún. 16. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!