Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan lhet utána nézni egy...

Hogyan lhet utána nézni egy olyan robogónak amit nekem felínáltak megvételre? Rendőrségen alváz és motorszám eggyüttese? Vagy központilag itt is van eredetiségvizsgálat?

Figyelt kérdés
2009. okt. 11. 07:40
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Hallod először tanulj már meg írni! A felínáltak-ot lefordítanád légyszi mert csak magyarul meg franciául tudok!
2009. okt. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ha már franciául sikerült megtanulnod akkor gondolom vagy annyira inteligens hogy ki tudod következtetni hogy a felináltak az = a felkínáltakkal. NEm értem miért kell ilyenekkel cseszegetni az embereket hogy hogy ír. Te még biztos soha nem hibáztál. Annyira gyerekes!

A kérdésre is válaszolva a rendőrségen van nyilvántartás a loptt azonosítószámokról, biztos hogy tudnak neked segíteni. Feltéve ha valakitől ellopják és be is jelenti, nem pedig maga próbál utána járni ami sajnos sok esetben hatékonyabb mint a rendőrség.

2009. okt. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én odafigyelek az írásomra barátom tudod!Főleg ha meg szeretnék valamit tudni!
2009. okt. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: elnézést elírtam, de van egy olyan szabály is hogy ne offolj! Tehát értelmi válaszod a kérdésemre?

Másodiknak: köszönöm, majd utánakérdezek.

2009. okt. 12. 05:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!