Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti milyen típusú robogót...

Ti milyen típusú robogót vennétek? Az lenne a legjobb, hogy: 4 ütemű legyen 50-es és 2008 vagy annál újabb, de viszont max 140. 000 Ft-ig terjedjen az ára!

Figyelt kérdés
Ha tudnátok Linket is küldeni amire gondoltok megköszönném és még egy kérdés , hogy a Motowell Magnet 4T-ről mi a véleményetek??
2013. jún. 17. 13:32
 1/10 anonim válasza:
Vegyél inkább Simsont!!
2013. jún. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Simson nincs 2008-as..... esetleg 1988-as de olyan öreg ócskavasat nem érdemes venni, új korában sem volt jó a simson csak azért vették mert lehetett gányolni jobbra balra.....
2013. jún. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Nagyon jól tudom, hogy nincsen 2008-as !:D Nekem 1990-es s51 12 volt van. Babetta gyújtás, 60-ra fel van fúrva megyen mint a bolond csak karban kell tartani! Nem cserélném robogóra!
2013. jún. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Simson-t az örökéletű , de nekem robogókat linkeljetek már be vagy a teljes nevét írjátok már le.


Ne csak azt , hogy Aprilia, Honda stb

2013. jún. 17. 13:55
 5/10 anonim ***** válasza:

Rieju Toreo 4t

Keeway Focus 4t

Motowell Yoyo 50 4t

Motowell Magnet 4t

Keeway Matrix 4t


Kb ennyi, ami a megadott adatok alapján szóba jöhet. Én ebből őszintén szólva csak a Rieju-t ajánlanám. Keeway-t és Motowellt használtan én nem vennék (újonnan igen!).

Biztos, hogy ragaszkodsz a 4t-hez? Bár, most hgy belegondolok, hiába lenne jó a 2t, ilyen új robeszek (tehát max 5 évesek) ennyi pénzért csak kínaiak vannak.


Pontosan miért nem akarsz idősebb robogót?

2013. jún. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

igazából nem ragaszkodok a Motowell Magnet 4t-hez csak ilyen van az egyik ismerősömnek ő 120.000-ért vette és gondoltam megkérdezem, hogy mi a vélemény.



régebbit azért nem akarok mert azt mondták h sok olyan van amiben sok a hiba és nem akarok olyat kifogni

2013. jún. 20. 12:24
 7/10 anonim ***** válasza:

Újból is ki tudsz fogni olyat, ami szét akar esni (vagy szét is esik). Ilyen szempontól a használt robogóvásárlás minden példánynál hordoz magával rizikót.

Amúgy én a helyedben, ha lenne 140 ezer ft-om robogóra, akkor Aprilia Scarabeo-t, vagy Malaguti f12-t néznék. Ugyna kicsit idősebbek 5 évnél, viszont megbízhatóbbak hosszú távon, mint a kínai motorok (persze azok között is ki lehet fogni jó állapotút).

Az Aprilia nagyon praktikus gép, nagy kerekei miatt ráadásul komfortos is. A Malaguti pedig kicsit sportosabb.

A 2t-től meg nem kell félni. Igaz, hogy majd 1l-el többet esznek, mint 4t társaik, viszont jobban húznak, és városon kívül jobban használhatóak.

2013. jún. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
csak igazából nekem az lenne a jó ha kevesebbet enne és csendesebb legyen azért gondoltam a 4 üteműekre
2013. jún. 20. 13:23
 9/10 A kérdező kommentje:
jah és persze azért a kinézet is számít nem akarok olyan robogót venni ami olyan nagypapás mert ugye 18 éves vagyok kicsit a sportosabb kinézetűeket díjazom :)
2013. jún. 20. 13:25
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát ha a sportos kinézet is számít, és maradsz a 4t-nél, illetve fiatalabb motoroknál, akkor én a Motowell Magnet-nél maradnék. Vagy még a Rieju Toreo is szóba jöhet.


De közben eszembe jutott még egy márka, ami az elképzelésedhez passzolhat:

Linea Bullet

Linea Dragon

2013. jún. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!