Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyivel nehezebb furgont...

Halalbeci kérdése:

Mennyivel nehezebb furgont vezetni egy személygépkocsinál?

Figyelt kérdés
több mint 2 éve van jogosítványom, kb minden hétvégén vezettem 30 km-t személygépjárművel, de még soha nem vezettem furgont, és nyáron lehet szükség lenne a furgonvezetésre a munkahelyen, és a kérdés az, hogy bevállalható-e ennyi "tapasztalattal" a furgonvezetés?

2013. jún. 17. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Bevállalható. Arra ügyelj, hogy kicsit szélesebb és máshogy lassul, mint egy személyautó.

Tolatásnál meg hosszt kell megszokni. Nem kell tőle félni.

2013. jún. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
semmivel nem nehezebb legalábbis nekem nem volt az meg kel szokni és ennyi !
2013. jún. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

simán vállald el,

gyorsan megtanulod,

igazából a tolatás az,ami más mint a kisautón,

2013. jún. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Póker arccal elvállalhatod. Az első nap, amikor ráülsz, és próbavezetés lesz, akkor mindent úgy, mint a személyautón.

Senki nem fog veled foglalkozni.


Persze az azért tedd meg, hogy komótosan beállítod az ülést, a tükröket, megnézed az olajat, vizet, ablakmosót.Ebből a vakegér is látja, hogy tök profi vagy.

2013. jún. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én a jogsi megszerzése után sokáig csak UAZ-zal meg Transporterrel vezettem. Itt totál rá is szoktam az oldalsó tükrökre, személykocsiban azóta is alig nézek a középsőbe :) Nade a lényeg: szerintem furgonnal sokkal nyugisabb közlekedni, ugyanis ki lehet látni belőle, nemcsak az előtted lévő kocsi seggét bámulod. Tolatásnál kell figyelni, hogy kitapasztald a kocsi végét, Azt is kipróbálhatod, hogy a tükröt kicsit lejjebb állítod, hogy lásd a hátsó kereket.

Összességében alapvető gondnak nem kéne lennie.

2013. jún. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!