Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ausztriából (esetleg Németorsz...

Ausztriából (esetleg Németországból) lehet hozni olcsó jó minőségű Volkswagen Bogarat? (És Olaszországból Fiat600/500-at? )

Figyelt kérdés

Ez a két autó érdekelne.

A régi Fiat 600 vagy 500, és a Volkswagen Bogár.


Fiat 600

[link]


Fiat 500

[link]


Volkswagen Bogár

[link]



VW Bogáreból elsősorban az 1969 előttiek tetszenek. (az utániak se rosszak azért)



Magyarországon Fiat600-at vagy Fiat500-at nem, vagy csak alig lehet kapni, az is roncsos állapotú, és marha drága. Ugyanez vonatkozik a Volkswagen Bogárra is. 1969 előtti Mo.,-n nagyon kevés van, 1970 utániból van viszonylag, de annak a rocs változata is már drága.


Volkswagen Bogarat megéri Ausztriából beszerezni? Vagy esetleg Németország Mo.-hoz közelebbi déli részéről....

Ott a használt autók drágák?



És mi a helyzet a Fiat500-600-al? Az Mo.-n gyakorlatilag nincs, viszont olyasmit hallottam (javítsatok ki ha tévedek, ez téll igaz?) hogy ezekhez a régi autókhoz Olaszországban a legkisebb alkatrészig mindent gyártanak hozzá.

Mennyibe kerülne egy ilyen kisautó használtan?


Megérné?


Mit gondoltok? (nem hobbi, hanem rendes autóként, imádom ezeket)



2013. jún. 18. 09:48
 1/7 acelsziv ***** válasza:
ezek az old timer bogarak már nagyon drágák. 4500-9000€ az áruk, plusz a hazahozatal és z üzembe helyezés költségei
2013. jún. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Akkor az 1970 utániak?


És a Fiat500-600?

2013. jún. 18. 10:49
 3/7 A kérdező kommentje:
használtan (mondjuk másképp nem is lehet már)
2013. jún. 18. 10:49
 4/7 A kérdező kommentje:

Kint is annyiak a használtak mint Mo.-n? vagy ott jobban fel vannak azért újítva.


Fiat 500-at vagy Fiat 600-at sehol nem lehet már venni? (Mo.-n csak roncsot árulnak fél millióért....az meg szerintem nem éri meg...)

2013. jún. 18. 10:51
 5/7 acelsziv ***** válasza:

mobile.de

itt meg tudod nézni

2013. jún. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Osztrák honlap egyébként van? csak azért kérdem mert az osztrák határ mentén lakok
2013. jún. 18. 11:17
 7/7 A kérdező kommentje:
Találtam osztrák oldalt....azt hittem kb ugyanilyen árban vannak mint itthon...vannak ugyan, de a többségük jóval drágább....
2013. jún. 18. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!