Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson S51esem biztosításában...

Simson S51esem biztosításában az jogos, hogy nincs rajta a motorszám, csak az alváz?

Figyelt kérdés
2013. jún. 19. 16:09
 1/4 A kérdező kommentje:
neten kötöttem, ott kérdezte is a motorszámot is, megadtam, de amit kiküldtek kötvényt, azon csak alvázszám van, meg egy iylen hogy rendszám :o és arra az alvázszám utolsó 6 számjegye van.. Biztosítós csaj nem értette mi a bajom, ezért kérdezlek titeket... :)
2013. jún. 19. 16:11
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy ebben az esetben a motorszám számítana. Mivel semmiféle nyilvántartásban sincs benne egy balesetnél max azt vizsgálnák a motorja gyári e nem azt hogy mi a száma. A vázszám azonosítja a motort. Ha az változik akkor az már egy másik jármű a nyilvántartás szerint.
2013. jún. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ja akkor így rendben van, köszönöm!
2013. jún. 19. 16:36
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem rajta van a motorszám, és az alvázszám is
2013. dec. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!