Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lámpa szemöldököt mivel...

Szabika1983 kérdése:

Lámpa szemöldököt mivel érdemes feltenni? Egyedileg legyártott, szerintem üvegszálas. Bár nem értek annyira hozzá.

Figyelt kérdés
Lámpa szemöldököt mivel érdemes feltenni? Egyedileg legyártott, szerintem üvegszálas.. bár nem értek annyira hozzá. Félek nekiállni pillanatragasztóval pl.

2013. jún. 19. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
pedig ragasztóval teszik fel, hogy pontosan milyennel, nem tudom
2013. jún. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt én is tudom, hogy ragasztóval, csak sajna nem tudom milyennel...
2013. jún. 19. 16:25
 3/7 anonim ***** válasza:
33%

Milyen autóra akarod és milyen szemöldököt?


De egyébként miért jó ez? Szerintem baromi gáz, ha egy autón ilyen baromság van. Inkább tuningold mással, de legyen igényes, ezek a cuccok nagyon nagy baromság és nem is fogsz olyan jól látni a kocsival, mint előtte.

2013. jún. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sziloplaszt megfogja rendesen!
2013. jún. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
második válaszolónak üzenem, hogy van olyan autó, amin jól néz ki, és ugyan úgy fog vele látni, feltéve ha nem a fél lámpabúrát takarja ki
2013. jún. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
egyet értek! :) Ez csak kicsit morcosít rajta, nem takar a fényből, nem hiányzik a rendőr.. :)
2013. jún. 19. 16:48
 7/7 Sinead ***** válasza:
kétoldalú ragasztó.
2013. jún. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!