Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet ebből baj?

Lehet ebből baj?

Figyelt kérdés

Hengerfejes volt az autó, jó ki lett mosva a hűtőrendszer meg rendbe lett rakva, de most néztem, h a viíz benne enyhén, de tényleg enyhén olajos, ha dörzsölöm az ujjaim, érezni, de egyébként nincs elszíneződés se.

Annyi, h a tágulásiban megjelent egy fekete csík, mondjuk így látom, h addig van a víz ameddig volt.

Lehet ebből baj vagy engedjem le?



2013. jún. 20. 11:30
 1/3 Amado atya ***** válasza:

Mivel lett kimosva a hűtőrendszer?

Én trisós vízzel szoktam, kétszer is, az után nem marad semmi nyoma az olajnak (viszont az erősen elvízkövesedett fém -és gumicsöveket elmarja, úgyhogy azoknak a cseréjével is számítani lehet).

2013. jún. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A vízbe véletlenül került olaj, emberi mulasztás során, vagy a motorból került bele olaj?
2013. jún. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Úgy került bele olaj, h amikor hengerfejes lett akkor a tágulási tele ment olajjal.

Emiatt ugye ki lett mosva.

2013. jún. 20. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!