Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jawa CZ 350-hez lehet még...

Jawa CZ 350-hez lehet még alkatrészt találni?

Figyelt kérdés
Elgondolkodtam, hogy beszerzek egy ilyen motort, mert most jelképes összegért hozzá lehetne jutni. De lenne mit csinálgatni rajta. Lehet ezekhez alkatrészt találni még?

2013. jún. 20. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindenhez lehet alkatrészt találni. Ebből meg azért nem csak néhány darabot gyártottak tehát jó eséllyel még nem is aranyárba mérik az alkatrészeket.

Ha olcsón hozzá tudsz jutni akkor vedd meg és járj gyakran veteránbörzékre.

Papírjai ugye rendbe vannak?(régi forgalmi hiánytalan adásvételi lánccal legalább) ha nem akkor csak szobadísznek vagy alkatrésznek jó sajnos...

2013. jún. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elvileg rendben vannak a dolgai, bár élőben még nem láttam. Egyik ismerősöm akarta leadni vastelepre, de szóltam neki, hogy annyiért nekem is jó lenne.
2013. jún. 20. 13:44
 3/5 anonim válasza:
Bontott motorokból lehet hozzá találni.
2013. jún. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vasárba mindenképp megéri. Még akkor is ha csak szétbontod alkatrésznek.
2013. jún. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A JAWA gyár köszöni jól van, és a "régi" 638-ast is gyártja még, tehát gyári új alkatrészek is vannak.

Most jön a DE

Szóval nálunk Magyarországon nincs Jawa márkaképviselet, neten kell rendelni az alkatrészeket, vagy kinenni a csehekhez.

2014. jan. 22. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!