Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudnátok ilyen vagy hasonló...

Tudnátok ilyen vagy hasonló tulajdonságú motrokat mondani?

Figyelt kérdés
Cross motor-t szeretnék venni és maximum 150.000 forint-ig persze csak használtban.És én megbízható erős gépet szeretnék tudnátok ilyen példákat mondani mivel csak kis motor jogsim van ezért ilyen 50,60,70,80,90 cm3-is motrokat írjatok ha lehet vagy lehet 125-ös is csak 50-es papírokkal.(bocs ha értelmetlenül fogalmaztam)

2013. jún. 20. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Te nem endurót akarsz?
2013. jún. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

125-össel ne próbálkozz, nagyon sokba fog kerülni apunak ha elkap a rendőr, és neked se fog jót tenni egy büntető eljárás, lopás meg biztosítási csalás miatt.

gyárilag 50-es motorok közül pl ott a derbi senda, yamaha dt, honda mtx, stb.

cross motorban csak 85-ös van, de azzal közúton nem mehetsz, még akkor sem ha korlátlan jogsid lenne, mivel nincs rajta világítás

2013. jún. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt tudom nem is nagyon akartam közúton mert falun lakok és kb egy kilóméterre ki tudok jutni a határba én ilyen aprilia pegaso féle motrokra is gondoltam.
2013. jún. 20. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!