Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tud- e már valaki arról...

Walkur89 kérdése:

Tud- e már valaki arról valamit hogy 2014-ben B kategoriás jogositvánnyal lehet e majd 125-ös motort vezetni mindenféle vizsga nélkül vagy sem?

Figyelt kérdés
2013. jún. 21. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
100% ban biztos vagyok benne ,hogy nem lesz ilyen ,mert gondolj bele most megcsinálták a B125öt fizetni kell érte szerinted amin van bevétel azt utána eltörlik ? biztos ,hogy nem + aki letette annak meg majd visszafizetik a vizsga árát? nem lesz ilyen az tuti
2013. jún. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz ilyen nem véletlenül bontották szét a nagymotor jogsit is különböző kategóriákra,hogy többet fizessen az ember vagy várjon bizonyos életkörig míg korlátlanra leteheti a motor jogsit, így az állambácsi sok pénztől (adótól) elesne.Szóval nem valószínű hogy lesz ilyen ,hogy engedjék 125 ccm motor vezetését.
2013. jún. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De most majd nagy változtatások lesznek a Kreszben! esetleg kihathat majd a kismotorosokra?
2013. jún. 21. 21:14
 4/7 anonim ***** válasza:

"De most majd nagy változtatások lesznek a Kreszben!"


Mesélj már milyen nagy változások lesznek?

Elárulom, hogy még csak ennek a végrehajtásánál tartunk:

[link]


Sose a kocsmában ülve a blikkből tájékozódj, hanem járj utána...

2013. jún. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Biztos lesz valami vizsga ami jogos is. Mert mi van ha valaki akar de egyáltalán nem tud motorozni? Gyakorlati vizsga igenis kelljen hozzá. Így is van sok hülye motoros.
2013. jún. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Már a kismotor és az autó vezetése között is van különbség, pedig ha B-re leteszed akkor M-re is megkapod. Isten irgalmazzon, hogy ha nagy motorra nem kell külön vizsga, de tuti nem lesz olyan.


Am. olyat halottam, hogy a kismotorra 16 évesen lehet vizsgát tenni, de tán azóta ezt eltörölték, mert bevétel kiesés lenne az autósiskoláknak.

2013. jún. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Isten irgalmazzon, hogy ha nagy motorra nem kell külön vizsga"


a 125ccm nem annyira nagymotor én szerintem meg 50ccm-es motorral is meg lehet halni nem csak nagymotorral

2013. jún. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!