Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy pitbikem. Probléma...

Van egy pitbikem. Probléma az, hogy nincs alapjáratom. Ha a hengerhez nyomok benzint úgy 3mp-re beindul. Probléma? A membrán is meg lett csinálva.

Figyelt kérdés
2013. jún. 22. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Most akkor beindul és húzogatni kell a gázt, hogy ne álljon le vagy be sem indul? Ellentmondásos a kérdés.


Ha te nyomsz bele benzint és beindul akkor egyértelmű, hogy az a baja, hogy nem kap benzint. Át kell nézni az egész üzemanyag ellátó rendszert. Tank, karburátor, benzincső... stb

2013. jún. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
be se indul. ha nyomok hengerhez benzint és a tank is televan akkor talán nem áll le, ha húzogatom a gázt. ha elengedem egyböl leáll
2013. jún. 22. 14:35
 3/7 A kérdező kommentje:
tank,karburátor, benzincső át lett nézve.
2013. jún. 22. 14:35
 4/7 A kérdező kommentje:
ha nem nyomok a hengerhez benzint akkor egyáltalán nem indul be.
2013. jún. 22. 14:36
 5/7 A kérdező kommentje:
azt tudom, hogy nem kap benzint, de miért?
2013. jún. 22. 14:37
 6/7 Blinty666 ***** válasza:
Elvileg van egy csavar a karburátoron amivel tudod az alapjáratot szabályozni ,próbáld meg azt jóval feljebb tekerni .Na meg az üzemanyag ellátó rendszert sem árt átnézni ,folyik-e rendesen az a benya ahova kell.
2013. jún. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen, a csavart néztem, hogy mire való de nem mertem tekergetni. holnap megpróbálom, köszönöm!
2013. jún. 22. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!