Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire jó autó a Peugeot...

Mennyire jó autó a Peugeot 407 HDI?

Figyelt kérdés

2013. jún. 22. 14:33
 1/8 anonim ***** válasza:

de hulye kérdés,már ne is haragudj,

kb mint ez :

mennyire jó zöldség az uborka ?

2013. jún. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam hogy mennyire szervízigényes, milyen vezetési élményt ad, drága-e hozzá az alkatrész, és itt elsősorban a Peugeot 1.6 HDI érdekelne.
2013. jún. 22. 14:50
 3/8 anonim ***** válasza:

Nettó 1.5 tonnás autó 109 lovas motorral...élményautózásra tökéletes... :D


Tapasztalatom nincs vele, így egyéb hülyeségeket nem hordanék itt össze :D

2013. jún. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!
2013. jún. 22. 18:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Fogyasztásban egy literrel több csak a 2.0 HDI, ehhez a kasztnihoz én inkább azt választanám.
2013. jún. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1.6 hdi 407 kombi meglepoen frankon mozgatja a kocsit,tagas,kenyelmes viszont a francia rugozasnak,uttartasnak ara van,ajanlom nezd meg robbantott abran az elso futomuvet,nem gyengen bonyolult,mar csak a talpas csere meger egy miset,bar te gondolom nem ilyen szemmel valasztasz autot,motor-valto jo,kenyelem elso osztalyu
2013. jún. 23. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem, én inkább a fogyasztás miatt gondolkozom ilyenben!
2013. jún. 23. 08:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Az 1.6 HDi kisétvágyú, és nem olyan kevés az az erő. A 308-at nagyon kellemesen gurítja, és finom hajtáskor 6.3-as átlag jött ki 1000km-re úgy, hogy abban vagy pécsi hegyre fel és le menet volt egy nap, rövid távon bemelegedés nélkül, vagy átruccanás orfűi hobbitelekre, ami megint csak energiaigényes, szerpentines, emelkedős. Nem volt egy harapós motor, mert a részecskeszűrő finoman fogta a gyeplőt, de nekem bejött.
2013. aug. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!