Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kezdő jogsisnak milyen autót...

Kezdő jogsisnak milyen autót ajánlotok?

Figyelt kérdés
Ha minden jól meg, hamarosan meg lesz a jogsim, és vennénk egy kocsit. Persze használtat, és max 1.000.000 lenne az, amennyit szánnánk rá. Dízelest vennénk, szüleim szerint valami újabbat kéne, de én a régiket szeretem, szóval bármilyen évjáratú lehet. Szerintetek melyik lenne az ideális?

2013. jún. 24. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha diesel akkor isuzu diesel opel, vagy 1.9 tdi ennyi pénzért.
2013. jún. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én ennyi pénzből 2000-2002 között gyártott 4es Golf-ot vennék, 1.9es sima TDI-t.
2013. jún. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Figyu mondok pár márkát

Pár nagyobb kasztnis autó


TOYOTA AVENSIS 2.0 D-4D

[link]


TOYOTA CARINA Carina-E 2.0 XLD (egyszerű szívó dizel motorral)Nekem is ilyenem volt és a fati még a mai napig használja,kényelmes tágas biztonságos alacsony fogyasztású autó 5 liter országúti.

[link]


Honda accord

[link]

[link]


mazda626

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



de ha valami kisebb kasztnis kel akkor

HONDA CIVIC

[link]

[link]


Toyota corola

[link]

[link]


MAZDA 323 2.0 D

[link]

[link]

[link]

[link]


persze nem ezek közűl kötelező meg venned valamelyiket csak több félét több évjáratból linkeltem hogy tud hogy néznek ki

2013. jún. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez rengeteg pénz! Ebbe még egy jó állapotó Toyota Yaris is belefér digitális műszerfallal.
2013. jún. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az egymillió az már nagyon max, szüleim pótolnak ki, és erre menne el az egész pénzem. Szerintem az lesz, amit a második mondott, egy kis Golf lesz. Köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek! :)
2013. jún. 24. 21:33
 6/8 anonim ***** válasza:

kezdő jogsisnak milyen autó?


egyértelmű: automata!

2013. jún. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen! Úgy nem tanul meg rendesen vezetni soha az életben. Am. is régi kocsikba mint pl.: Swift nem vmi nyerő az automatás, mert zömük csak 3 sebességes és 2 literrel több benzint fogyasztanak, javításuk marha drága.


Ha csak nem vmi fa.sza új kocsi, akkor maradjon csak a régi öreg tengelyváltósnál!

2013. jún. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha fiú vagy akkor Renault Laguna 2 1.9dci

Szép megjelenés, board computer, sok elektronika ezzel szemben egy 4-es Golf lehet hogy konstrukcióban jobbnak mondják, javíttatása körülbelül ugyan annyi mint a Lagunának mivel BOSCH ez is... az is, viszont kényelemben messze felülmúlja a 4-es Golfot ráadásul olyan kemény kopogós felfüggesztése van, hogy hamar szilentcsere lesz belőle.

Lagunát, mert fiatal (2001-2005), olcsó, keveset fogyaszt (5-6L diesel), klímás, full computeres, kényelmes és nem "szokásos" doboz kinézete van. Ha javíttatásról van szó csak ismételni tudom magam. A VW- is ugyan olyan drága mint egy francia autó.

Ha lány vagy akkor meg ajánlom a Toyota Yaris.

2013. jún. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!